Barack Obama ve Michelle obama boşanmıyorlar. Bir tabloid tarafından yayılan düzmece bir söylenti. Dedikoducu Polis hikayeyi gülünç buldu.

Bu haftanın kapağı Küre Barack'in gizlice Michelle'i boşanma kağıtlarıyla 'tokatladığını' iddia ediyor. Magazin gazetecileri, eski cumhurbaşkanının 'bir dizi çirkin kavga' sonrasında 'toksik bir uygunluk evliliği' yaşamaktan bıktığını iddia ediyor. Çıkış, bomba kanıtı, ikisinin de nikah yüzükleri olmadan fotoğraflanmış olması olduğunu söylüyor.İddia edilen bir kaynak, 'Michelle'in avukatları tarafından hazırlanmış boşanma belgeleri vardı ve Barack, Michelle'e kendi kağıtlarını sunarak işleri bir adım daha ileri götürdü' diyor. 'İçeriden', boşanma evraklarıyla boşanma evraklarına yanıt vermenin nasıl bir tırmanma olduğunu açıklamıyor. 'Tahmin edebileceğiniz gibi şok olmuştu,' diye ekliyor sözde ihbarcı, 'ama şimdi avukatları ile Barack'ı olabildiğince çok para için sıkıştırmak için komplo kuruyor.'

Şüpheli kaynak, 'Michelle’in nafaka taleplerini reddetti,' diye devam ediyor. 'Söylentiye göre, Barack açıkça kendini destekleyebildiği için bunun gülünç olduğunu düşünüyor. Michelle sadece çok satan bir kitap yazmakla kalmadı, hukuk diplomasına da sahip. İstediği zaman işe geri dönebilir! '

Görünüşte sahte içeriden biri, Barack'ın mallarını Martha's Vineyard'da tutma konusunda kararlı olduğunu iddia ediyor ve ardından çift arasındaki uydurma dövüşler listesinden çıldırıyor. Bu çirkin iddialar, aldatma iddialarından siyasi kazanç için evliliklerini taklit etmeye kadar uzanıyor. Gazete gazetesi daha sonra Barack'ın nikah yüzüğünü söküp Michelle'e attığı son 'lüksü seven yollarıyla' kavga ettiği hakkındaki önceki 'raporuna' işaret ediyor ve bununla birlikte, bu son makalenin temel noktasına ulaştık: yüzükleri.

Çeşitli anonim kaynakların yanı sıra, tabloid'in sahip olduğu tek kanıt, Michelle'in Instagram'a yüzüğü olmadan egzersiz yaptığını gösteren bir fotoğraf yüklediği ve Barack'ın bir konuşma sırasında yüzüğü olmadan görüldüğü gerçeğidir. Bu, çıkışın bu söylentinin ilk yinelemesinde işaret ettiği kanıtla aynı. Tek sorun şu ki Dedikoducu Polis iyice çürümüş Küre İlk raporu Obamas '150 milyon dolar' boşanma .

Daha önce bildirdiğimiz gibi Barack, dikkati dağılırken el sıkışırken başına bir şey gelmesini önlemek için halka açık etkinlikler sırasında sık sık yüzüğünü çıkarır. Bu arada, Michelle açıkça yüzüğüne veya parmağına takarsa kolayca zarar verebilecek ağır ağırlıklarla çalıştığı için geçici olarak çıkardı.

Eski First Lady'nin düğünü tekrar parmağındaydı. Instagram fotoğraflarının her biri yayınlandı Antrenmandan bu yana - aşağıdakiler dahil bu haftaki 2019 Obama Vakfı Zirvesi . Çift, magazin iddialarının evliliklerini mahvettiği gerginlik veya öfkeden hiçbir ipucu olmadan birlikte bir dizi konuşma yaptıklarını gören etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Elbette yayın, kurgusal kavgalarından bu yana her ikisinin de yüzükleriyle görüldüğü gerçeğinden bahsetmeye zahmet etmiyor. Çıkışın kaynaklarının aslında eski başkan veya eşi ile hiçbir bağlantısı olmadığı açık. Eski bir başkan eşinden gerçekten boşanırsa, haberi, bir kurgu basım sicili olan tek bir dedikodu kuruluşundan daha fazla duymayı umuyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.