Barack Obama zorlamıyor George Clooney uydurma bir tabloid habere rağmen 2020'de cumhurbaşkanlığına aday olacak. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Uydurma olduğunu öğrendik.

Geçen hafta, eski başkan ve ailesi, İtalya'daki Como Gölü villalarında film yıldızı ve eşi Amal'ı ziyaret etti. Buluşmanın ilham kaynağı Kadınlar Günü Clooney'nin başkanlık teklifi için hazırlandığına dair bir hikaye uydurmak için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'George, Amerika ve dünya hakkında uzun süredir özel olarak umutsuzluğa kapılıyor, ancak bir koca ve şimdi bir baba [Ella ve Alexander için] sonunda onu bu konuda bir şeyler yapmaya itti. . 'Sözde kaynak, aktörün insan hakları avukatı olan karısı Amal'ın 'dünyada gerçekte neler olup bittiğine dair gözlerini her zamankinden daha fazla açtığını söylüyor. George ikizlerinin geleceğini değiştirmek istiyor. ' Şüpheli habercisi, aktörün 2024'te başkanlık yarışına girmeyi planladığını iddia ediyor, ancak Obama onu 2020'de Donald Trump'a meydan okumaya ikna ediyor. Amal'ın durum hakkında ne hissettiğine gelince, 'kaynak' 'kendisini asla bir politikacının el çantası, ancak George'un - ve kendisinin - fark yaratmak için doğru malzemelere sahip olduğuna inanıyor. '

Güvenilmez çıkış, bundan bahsetmiyor Clooney yıllardır başkanlığa aday olmayı asla düşünmediğini söylüyor. . Örneğin, 2017 röportajında ​​oyuncu, ünlülerin başkanlığa aday olmaması gerektiği fikrini aldı. Clooney, 'ofiste ünlü biri' yerine 'politika yapmayı bilen birini' görmeyi tercih ettiğini belirtti.

Başka bir röportajda, Clooney, aday olma arzusunun sıfır olduğunu doğruladı . Aktör, 'Neredeyse 20 yıldır bu soruluyor ve cevap hayır,' dedi. 'Kim böyle yaşamak ister ki?' Clooney ayrıca bir politikacı olmakla 'ilgisi olmadığını' ancak 'dışarıdan dahil olmak ve benim için önemli olan işleri yaptırmaya çalışmakla her türlü ilgisi olduğunu' ifade etti.

Mayısta, Clooney, Trump'ı yenmekle ilgilenen 'dışarıdaki herkes için bağış toplayacağını' söyledi . Basitçe söylemek gerekirse, film yıldızı demokratik bir aday adına perde arkasında çalışmak için etkisini kullanmaktan mutludur, ancak Oval Ofis'te oturmak gibi bir arzusu yoktur. Oyuncuya yakın bir kaynak, Dedikoducu Polis Obama'nın onu Beyaz Saray için bir teklif vermeye ikna etmediğini. Ayrıca bir Clooney temsilcisine ulaştık.

Kadınlar Günü aynı tabloid mi Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Mayıs ayında basıldı Clooney ve eşi Amal boşanmanın eşiğindeydiler. . Durum böyle değil ve bu son makale evlilik sorunlarından hiç bahsetmiyor. Güvenilir olmayan çıkış, oyuncunun kişisel hayatı veya siyasi tutkuları hakkında hiçbir fikre sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.