Michelle obama on yılın en popüler kitaplarından birini kaleme aldı, Olmak . Kocası, eski Başkan Barack Obama , şu anda son derece başarılı anılarını tanıtmak için baskı yapıyor Vaat Edilmiş Bir Ülke . Bir tabloid, ikilinin kimin daha fazla kitap satabileceği konusunda tartıştığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.



'Kitaplarının Evliliğine Ego Dolu Savaş'

Göre Küre , 'Övünüyor' Barack, 'eski yaraları açıyor ve bir kez daha huysuz çifti bir son evlilik krizi . ' Kaynaklar tabloid gazetesine, Barack'ın ilk hafta satışlarını karşılaştırırken Michelle’den daha fazla sattığı gerçeği hakkında kaba olduğunu söylüyor. Jimmy Kimmel'e 'Akşam yemeğine sürmüyorum' demişti ama içeriden biri tabloid'e 'En azından Michelle’in görüşüne göre kesinlikle içine sürtüyordu' dedi.



'Barack’ın övünmeleri, ilişkilerinin ne kadar sertleştiğinin bir göstergesi' ve Michelle 'daha fazla saygı istiyor.' Daha sonra tabloid, bu noktaya götüren bu ikisiyle ilgili diğer hikayelerini anlatıyor. Barack'ı pencereden dışarı it . ' Bu noktada, Michelle 'kendi başına yola çıkmak isteyebilir!'

Pistole Mädchen Kent State Poop

Mantıksız Dayanak

Obama ailesi One Direction değil. İnsanlar biraz daha fazla ün kazanmak için onu bırakmayacaklar. Bu tabloid, Barack'ın 28 yıllık karısını açıkça küçümsediğine inanmanızı istiyor çünkü anıları ilk haftasında en çok satan anılarından daha fazla sattı. Dedikoducu Polis bundan çok şüphe duyuyor ve ikisinden daha da fazla şüphe duyuyor, aslında ikisinden de ayrılıyor.



'Nihai' Kriz mi?

Dedikoducu Polis 'bir kez daha' 'nihai evlilik krizine' doğru ilerleyemeyeceğinizi hemen belirtmek istiyor. İtebilirsin bir diğeri kriz, ama bu devam ederse, o zaman kesinlik yok. Magazin gazetesi, ikisinin bir kez daha boşanmanın eşiğinde olduğunu iddia etmeye çalışıyor, ancak bulvar gazetesine ne zaman inanmak hemen zor, ancak kendi itirafı, bu iddiayı ilk kez yapmıyor.

Michelle destekler onu kocası

Bu sözde 'içerdekilere' inanmadan önce Barack'tan gelen sözlere inanmaya daha meyilliyiz. Obama'nın Jimmy Kimmell hakkında yorumlar açıkça şaka yapıldı. Michelle, kocasının yeni anılarını destekleyen güzel bir Instagram gönderisi hazırlarken, ne yaptığını hissetmesi için ne kadar heyecanlı olduğunu açıkladı. Olmak ortaya çıktı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Michelle Obama (@michelleobama) tarafından paylaşılan bir gönderi



Handelsvertreter der staatlichen Farmversicherung

Bunu okumak ve bu ikisinin boşanmanın eşiğinde olduğunu düşünmek imkansız. Bu sadece Obama ailesinden nefret eden bir gazetenin çılgın saçmalıkları.

Diğer Sahte Obama Hikayeleri

Küre Barack'ın aradığını iddia etti 150 milyon dolar boşanma geçen yıl. Bir ay sonra, tabloid sahte anlatısını geliştirdi ve Michelle'i boşanma kağıtlarıyla 'tokatladı' . Boşanmadılar, bu yüzden bu raporlar tamamen uydurma.

Barack'ı pencereden atmak hakkındaki şu yoruma gelince? Dedikoducu Polis Magazin, bağlamından bir şakayı kaldırıp etrafında uğursuz bir anlatı oluştururken, bu hikayeyi de bozdu. Tabii ki savunma yoktu. Bu tabloid Michelle dediğinde daha kötüydü anne olmaktan pişmanlık duymak . Kızlarını seviyor ve aksini önermek iğrenç.

Bu tabloid, açıkça Obama ailesine hitap ediyor, bu yüzden onlar hakkında söyleyecekleri tek bir söze bile inanmamalısınız. Olmak bir fenomen olarak kalır Vaat edilmiş topraklar inanılmaz bir ilk hafta geçirdi, ancak rakip satışlardan gelecek bir boşanma yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick Breaking? Rapor Başına Taşınıyor

Akteure in staatlichen Werbespots

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani 'Ses' in Perde Arkasında Dövüşüyor

Rapor: Dakota Johnson, Chris Martin Maldivler'de 'Üç Günlük Destinasyon Düğünü' Planladı

Brad Pitt, Margot Robbie'yi Yeniden Kırıyor mu?

Julia Roberts Evlilik Sorunları Arasında Kocasıyla 'Yap ya da Ayrıl' Tatili?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.