Bam Margera’nın Yakın zamanda silinen videolar, hayranların patencinin sağlığı ve gelecekteki katılımı konusunda son derece endişelenmesine neden oluyor. Jackass imtiyaz. Yıldız, üzerinde çalışmak için geçmek zorunda olduğu zor prosedürlerden bahsederken ağlamaya yaklaşıyor. Jackass filmler ve özellikle kendisine getirilen kısıtlamalardan ne kadar hüsrana uğramış.

Hayranlar Bam Margera İçin Endişeli

Selfie videosunda Margera, sekiz kadeh içtiğini kabul ediyor ve içmesinin neden kimseyi ilgilendirmediğini soruyor. Ayrıca Paramount'un, sabahları antidepresan aldığını, bir alkol ölçüm cihazına üflediğini ve nerede olduğuna veya ne olduğuna bakılmaksızın belirli bir zaman dilimi içinde bir idrar testi için bir doktorun ofisine rapor vermek üzere rasgele bir şekilde arandığını gösteren videoları göndermesini istediğini açıklıyor. o yapıyordu. Ayrıca cepten ödeme yapmak zorunda kaldığı için hayal kırıklığını ifade ediyor. rehabilitasyon kliniklerinde birden fazla nokta ve herhangi bir geri ödeme olmaksızın terapist ziyaretleri. Atlaması gereken çemberlerin, kendi Jackass başrol oyuncusu Steve-O, ayıklıkla mücadelesini paylaşmasına rağmen başa çıkamazdı.Videolar ayrıca Venmo'da sadece 1 $ için bir talep ve yenide herhangi bir şeyden daha 'radder' bir şey görmek için 100 $ gönderen herkesin adını yazma sözü de içeriyor. Jackass film. Margera, önerdiği fikirlerden herhangi biri olursa ne olacağı sorusunu da gündeme getiriyor. Jackass artık filmin prodüksiyonuyla ilgilenmiyor gibi göründüğü için gelecekteki filmlerde kullanılacaktı. Margera ayrıca hayranlarından görmemelerini istedi Jackass 4 eğer onu umursuyorlarsa.

Margera’nın videosunun en endişe verici kısmı, intihar düşüncelerinin tartışılması ve karısının onu ilmiği nasıl bağlayacağını bulmaya çalışırken yakalamasıyla ilgili bir anekdot. Video o zamandan beri silinmiş olsa da, hayranların ve eleştirmenlerin endişeleri hala çok gerçektir, bu yüzden umarım Margera ihtiyacı olan yardımı yakında ona uygun bir şekilde alabilir.

GÜNCELLEME: Neyse ki, Margera bugün 12 Şubatta manik bipolar olduğunu fark ettiğini söylediği yeni bir video yayınladığında işler biraz daha iyi görünüyor. Ayrıca bugün bir bipolar uzmanla görüştüğünü ve duruma dahil olan kişiler arasında 'kötü kan olmadan' 'sonunda herkesin kazanacağı bir yol' üzerinde çalışacağını da ekliyor. Margera dün olduğundan çok daha iyi görünüyor ve ses çıkarıyor, bu da yıldızın geleceği için iyi bir işaret gibi görünüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

BAM (@bam__margera) tarafından paylaşılan bir yayın

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya