Baldwin kardeşler şov dünyasında alışılmadık bir hikaye. Kardeşlerden oluşuyor Alec , Daniel , Billy , ve Stephen 1990'larda ve 2000'lerde çeşitli film ve televizyon projelerinde yıldız kardeşlerin hepsi sırayla gösteriyi çaldılar. Pek çok aile üyesinin bizde bunu başardığını görmek yeterince nadirdir, ama artık onlar baba olduklarına göre, bazı çocukları bile Hollywood'da dalgalar yaratmaya başlıyor. Baldwin ailesine ve modern bir ünlü hanedanın doğuşuna bir göz atalım.

Alec Baldwin

(Tinseltown / Shutterstock.com)Kevin Hart ist wie groß

Alec Baldwin sadece taklit eden adam değil mi Donald Trump açık Cumartesi gecesi canlı . Baldwin'in en büyük kardeşi, 1980'lerden beri klasik filmlerde başrol oynayarak bir isim yapıyor. Tim Burton'ın Böcek suyu (1988), Mike Nichols ’ Çalışan kız (1988) ve Oliver Stone's Talk Radio (1988).

Ancak oyuncunun yıldızı, 1990'larda, filmdeki rolleri sayesinde yükseldi. Kırmızı ekim için av (1990) ve Glengarry Glen Ross (1992). O dönemde saygın yönetmenlerle (Woody Allen, Martin Scorsese) bir dizi gösteriden sonra Baldwin, 2003'lerde oynadığı rolle Akademi Ödülü adaylığı kazandı. Soğutucu .

Telefon rehberi gibi okunan bir filmografisine rağmen Baldwin, belki de en çok NBC’de Jack Donaghy oynamasıyla tanınır. 30 Rock . 2006'dan 2013'e kadar süren şovdaki rolü, ona iki Primetime Emmy Ödülü, üç Altın Küre Ödülü ve yedi Screen Actors Guild Ödülü kazandırdı ve bu da onu SAG Awards tarihinin en çok erkek oyuncusu yaptı.

Baldwin, 2013 yılında sağlıklı yaşam gurusu ile evlendi. Hilaria Thomas . Çift beş çocuğu paylaşıyor: oğulları Eduardo, 2 aylık Romeo Alejandro David, 2, Leonardo Ángel Charles, 4 ve Rafael Thomas, 5 ve kızı Carmen Gabriela, 7.

Ayrıca 25 yaşında bir kızı var. İrlanda , eski karısıyla Kim Basinger . 6’1 ”sarışın güzellik, sayfalarında görünen bir model olarak başarıyı yakaladı. İÇİNDE , Vanity Fuarı , ve O .

Daniel Baldwin

Daniel Baldwin

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Klandaki en büyük üçüncü erkek kardeşi Daniel Baldwin, Hollywood'da film ve televizyonda çeşitli küçük bölümlerle başladı. Ancak en iyi rolü, NBC’nin üç sezonunda Dedektif Beau Felton oynamaktı. Cinayet: Sokakta Yaşam .

Baldwin ayrıca bir dizi realite şovunda yer almak için aile isminden de büyük harf kullandı: VH1’in Ünlü Fit Kulübü , Dr. Drew ile Ünlü Rehabilitasyon , Ünlü karısı takas , ve Ünlü Big Brother .

Ne yazık ki, kariyeri kanunla yapılan birkaç karşılaşmadan sonra durdu. Baldwin, 1998 ile 2007 yılları arasında kokain bulundurmaktan otomobil hırsızlığına kadar değişen suçlamalarla tutuklandı. Oyuncu, 2007 yılına kadar en az dokuz kez rehabilitasyona gitti.

Baldwin, 'Ben tam bir kokain bağımlısıyım,' diye itiraf etti. ABC’yle röportaj Yoğun zaman . 'Geçmişte alkolü kötüye kullanmama rağmen pek içmiyorum. Ve başka uyuşturucu kullanmıyorum. Ben hap almam. Ben hiçbir şey yapmıyorum. Ben bir ... sert kokain kafayım. '

Baldwin'in dört farklı kadınla beş çocuğu var. Khalea Baldwin, ilk eski karısı Cheryl ile ilk kızı, bir film yapımcısı ve Adult Swim serisinin yapımcısıdır. Dream Corp LLC .

Ayrıca 26 yaşındaki kızı Alexandra'nın babası, eski karısı Elizabeth Baldwin'in oğlu Atticus, 24, eski kız arkadaşı (ve Cinayet: Sokakta Yaşam başrolde) Isabella Hoffman ve 12 yaşındaki kızları Avis ve 11 yaşındaki Finley, eski karısı Joanne Smith ile birlikte.

Billy Baldwin

William

(Dfree / Shutterstock.com)

Gibi filmlerdeki rollerle Flatliners , Backdraft , ve Şerit Baldwin kardeşlerin üçüncü en küçüğü olan Billy Baldwin, 90'larda bir mega yıldızdı. Bu yüzden o dönemde aynı yıldız gücüne sahip bir kadınla yaşaması şaşırtıcı değil - 1995'te popüler müzikal üçlüsü Wilson Philips'ten şarkıcı Chynna Philips ile evlendi.

Çiftin üç çocuğu var: kızları Jameson (20) ve Brooke (15) ve oğlu Vance (18).

Oyuncu, 2019'da Vance'in bir yıldır kanserle mücadele ettiğini açıkladı. 'Çok sessiz kaldı ... hepimiz yaptık,' Baldwin bir Instagram gönderisine yazdı . (28 tur kemoterapiden geçtikten sonra, Baldwin'in 'sert bir orospu çocuğu' olarak tanımladığı oğlunun hastalıktan arınmış olduğu ilan edildi.)

Eski bir Calvin Klein modeli olan Baldwin bugünlerde filmlerde ve televizyonda görünmeye devam ediyor - hatta kardeşi Alec'in bir bölümünde konuk oyuncu olarak yer alıyor. 30 Rock . En son başrolü 2019 Netflix dizisindeydi. Kuzey Kurtarma .

Stephen Baldwin

Stephen Baldwin

(canlı radin / Shutterstock.com

Altı kardeşin en küçüğü olan Stephen Baldwin, yeniden doğmuş bir Hıristiyan olarak geleneksel Hollywood hayatını terk eden bir aktördür.

1990'larda da dahil olmak üzere popüler filmlerde başrol oynayarak istikrarlı çalışmalarını sürdürdü. Olağan Şüpheliler (1995) ve Bio-Dome (bin dokuz yüz doksan altı).

2000'li yıllarda Baldwin, '11 Eylül'ün kehanet, doğaüstü, ruhsal etkisi' nedeniyle hayatını dine adadı. The Guardian'a 2010'da söyledi . Baldwin popüler bir Evanjelik bakanlığına katıldı ve daha sonra kendi bakanlığını kurdu. Ancak hayatı da tartışmalarla doludur. 2009 yılında, 2.3 milyon dolardan fazla borcu olduğunu iddia ederek Bölüm 11 iflas başvurusunda bulundu. Ertesi yıl dava açmaya çalıştı (ve başarısız oldu) Kevin Costner Meksika Körfezi'ndeki BP petrol sızıntısını çözmeye yardımcı olmak için kullanılan aşırı yağ ayırma teknolojisi. Ve 2013 yılında, aktör, 2008-2010 arasındaki üç yıl boyunca vergi kaçırma suçundan suçunu kabul etti.

Baldwin, 1990 yılında Kennya Deodato ile evlendi ve iki kızı var. 27 yaşındaki Alaia Baldwin Aranow model, 3 aylık kızı Iris'in annesi ve babasının siyasetinin aksine açık sözlü bir Demokrat.

Çiftin küçük kızı model ve o kız Hailey Baldwin Bieber -Evet, o Bieber. 23 yaşındaki evli süperstar Justin Bieber O zamandan beri genç çift zamanlarını Beverly Hills ve Ontario, Kanada arasında bölüyor.