İddia eden bir tabloid raporu Ashton Kutcher endişeli Mila Kunis çok zayıflamış tamamen uydurma. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Aktrisin temsilcisi bize bunun yanlış olduğunu söylüyor.

Lady Gaga als Baby

Son sayısında bir makale Yaşam tarzı Kunis'in son zamanlarda 'neredeyse zayıf göründüğünde' ısrar ediyor ve sözde 'içeriden' birisinin 'Mila çok kilo verdi ve bu konuda gerçekten harika hissediyor, ancak Ashton endişelenmekten kendini alamıyor. İki çocuk yetiştiriyor ve bir kariyer yapıyor ve herkesi ön plana koyuyor. Bu Ashton'ı endişelendiriyor. 'Şüpheli kaynak, Kutcher sette karısını ziyaret ettiğinde söylemeye devam ediyor. Beni terk eden casus geçen yıl Budapeşte'de, 'işe nasıl süper odaklandığını ve olması gerektiği gibi kendine bakmadığını ilk elden gördü.' Prizin görünüşte varolmayan ihbarı ekliyor: 'Bu çok hassas konuyu kafaya takıyorlar. Endişeli ve olası sorunları başlangıçta ortadan kaldırmak istiyor. '

Bu makalenin tamamı, çifti tanıdığını iddia eden anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen bilgilere dayanıyor, ancak gerçek bir arkadaşlarının evliliklerindeki 'çok hassas bir konu' hakkında bir tabloidden bahsetme olasılığı çok düşük. Ne olursa olsun, Kunis'in sözcüsü şunu söylüyor: Dedikoducu Polis kayıtlarda tabloid’in önermesinde hiçbir gerçek yok.

Ayrıca kayda değer, Kunis, Kutcher'ı 'dünyanın en büyük kocası' olarak nitelendirdi Yakın zamanda yapılan bir röportajda, 'Çok sabrı olan ve ailemizi inanılmaz derecede destekleyen bir adamım var' diye ekliyor. Derginin iddia ettiğine rağmen, aktör karısını kilosu ya da başka bir konu yüzünden sıkıştırıyormuş gibi görünmüyor.

Maalesef, ünlü çift sürekli olarak magazin dergileri tarafından hedef alınmaktadır, bu yüzden bu son sahte hikayeye şaşırmadık. Dedikoducu Polis kısa bir süre önce Kunis'in kocasının 'The Ranch' eş yıldızı Elisha Cuthbert'i kıskandığını iddia eden gülünç bir makaleyi basmıştı, bu yüzden aktrisi gösteriden kovdurdu.

Geçen yıl bu zamanlarda, Dedikoducu Polis Kunis ve Kutcher'in 'boşanma duyurusu' yapmaya hazırlandığını yanlış bir şekilde bildirdiği için bir tabloid'e seslendi. Sahte makale, eşlerin çocukları, kariyerleri ve birbirlerinin rol arkadaşlarının kıskançlığı da dahil olmak üzere neredeyse her şey için kavga ettiklerini iddia ediyordu. Açıkçası, mutlu çift hala çok birlikte. Tuhaf bir nedenden ötürü, Kunis'in bedeni şimdi evliliğiyle ilgili uydurma bir hikaye için ilham kaynağı olarak kullanılıyor, ancak bunda hiçbir gerçek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist Kevin Hart Ex Frau