Hikayeler uydurmasıyla bilinen bir webloid, bildiğini iddia ediyor Ashton Kutcher Ardından gelen tepki Danny Masterson 'The Ranch' adlı şovundan kovuluyor. Bu makale, diğerleri gibi, sadece sıcak bir konudan yararlanmak için uyduruldu. Dedikoducu Polis 'münhasır' olduğu iddia edilenin kurgusal olduğunu ifşa edebilir.

Gibi Dedikoducu Polis , bu yılın başlarında Masterson birden fazla kadına tecavüz etmekle suçlandı . İddiaları çevreleyen medyanın ilgisi son haftalarda önemli ölçüde arttı. Ve Salı günü, Netflix, Masterson'ı kovdu , ancak akış hizmeti resmi bir neden belirtmedi. Kendisini diziden çıkarıp yazmayı planlayan oyuncu, kararı eleştiren bir açıklama yayınlayarak, “Birinci günden itibaren bana yönelik çirkin iddiaları reddettim. Bırakın suçlu bulunmayı, asla bir suçla itham edilmedim. 'Skandalın ele alınma derecesi budur. Fakat HollywoodLife HollywoodLies lakaplı o kadar çok yalan haber üreten, “sadece” sürdürdüğünü Kutcher'ın durum hakkında nasıl hissettiğini öğrendi. Doğal olmayan bir dille, 'Kutcher'e yakın bir kaynak' denen bir kaynak, temelde herhangi bir arkadaşının arkadaşları hakkında söyleyeceği şeyi söylediği şeklinde aktarılıyor: 'Ashton, arkadaşı Danny'nin kovulmasıyla sarsıldı. Uzun süredir arkadaşına yöneltilen suçlamaların hiçbirine inanmak istemiyor ama gerçeğin ortaya çıkmasını umuyor. '

Site, Kutcher'ın 'dahil olan herkes için en iyi olanı yapması gerektiğini bildiğini' iddia ediyor ve sözde muhbir, 'Şovdaki yöneticilerden biri olarak Ashton, hızlı bir şekilde harekete geçmeyi kabul ediyor.' Ne sözde ihbarcı ne de yayın organı, Masterson'ın başlangıcından bu yana programda da yapımcı olduğunu kabul ediyor. O ve Kutcher, diğerlerinin yanı sıra yönetici yapımcılardır, burada bahsedilmeyen önemli bir gerçektir. Netflix, Masterson’ın ileriye dönük bir yapımcı olarak katılımına da değinmedi, yalnızca oyunculuk rolü hakkında yorum yaptı.

HollywoodLies yanlış bir şekilde, Kutcher'ın baş yapımcı olarak Masterson'ın gitmesine izin vermek için bir tür solo karar verdiği izlenimini veriyor, aslında durum böyle değil. Daha korkunç olan ise, bu ciddi konu hakkında herhangi bir kavrayışa sahip olduğunu iddia eden çevrimiçi çıkıştır. Televizyonu yakından ilgilendiren esnaflar da dahil olmak üzere hiçbir saygın yayın, kovulmanın ardından Kutcher'ın duygularını haber yapmadı, kendisi de konuşmadı. Yine de bu blog okuyucuların bu büyük kepçeyi gerçekten elde ettiğine inanmasını istiyor. Yapmadım.

Kutcher’ın kampı bize şu anda bu konuyu ele almadıklarını ve bunu yaptıklarında, Dedikoducu Polis HollywoodLies aracılığıyla olmayacağını garanti edebilir. Webloid yalnızca çalışma tarzına bağlı kalıyor: Haber yapan ünlü bir konuyu ele alın ve onun hakkında içeriden bilgiye sahipmiş gibi yapın. Aslında, bu utanç verici metodoloji çoğu zaman yanlış bir şekilde bir yıldızın belirli bir olaya tepkisini bildiğini iddia etmeyi içerir.

Ve bu, bu zor zamanda Kutcher'in karısı Mila Kunis'e nasıl 'dayandığını' ilk kez pazarladıktan sonra, sitenin bu özel konu üzerinde yürüttüğü ikinci şüpheli. Dedikoducu Polis bunun da meşru bir kepçe olmadığı söylendi. Görünüşe göre çıkış, gerçek, doğrulanmış haberleri bildirmekten daha çok trafik için sahte anlatılar uydurmakla ilgileniyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.