Yaptı Mila Kunis ve Ashton Kutcher evliliklerini geçen yıl boşanmanın eşiğinden kurtarmak mı? Bu bir magazin dergisinin yaptığı hatalı iddiaydı. Dedikoducu Polis sahte söylentiyi 12 ay önce çürüttü ve bizim kararımız açıktı.

Tam olarak 365 gün önce, TAMAM MI! Avustralya bunu bildirdi Kunis ve Kutcher boşanmak üzereydi ama kendilerini tam zamanında kenardan geri çektiler. Çiftin ayrılmayı düşünmesine ne sebep oldu? Sözde 'çifte yakın' olan iki küçük çocuğu çıkışa bilgi verdi. Şüpheli habercisi, 'Mila ve Ashton’ın bebekleri uyuyamıyordu ve bu da evliliklerini büyük bir strese sokuyor,' diye dalkavukluk yaptı.Kunis kendini özellikle uykusuz çocuklarının kaprislerinde buldu, iddia edilen kaynak şöyle devam etti: “Mila çocukları ağlayarak uyanırken her üç saatte bir, bazen iki saatte bir kalkardı. Bu onu bitkin ve kızdırdı. ' Bu uykusuz gecelerin bir sonucu olarak, Kutcher ve Kunis'in evliliği acı çekmeye başladı. Ancak çocuklar büyüdükçe gecenin ortasında sık sık 'uyanmıyorlar', bu yüzden 'Ashton ve Mila birbirlerine dönüş yolunu buldular.'

Bu, ünlüler hakkında haber verecek gerçek hiçbir şeyin olmadığı bir tabloid basılan saçma tüylü hikaye türüdür. Mesai, Dedikoducu Polis rafa kaldırıldı oyuncu temsilcilerinden çok sayıda açıklama tamamen inkar her söylentiyi yıkmak onların yolunu attık. Ayrıca, bu makalenin ilk yayınlandığı tarihte, Kunis, Kutcher'ı tanımladı bir röportaj sırasında 'dünyanın en büyük kocası' olarak.

Aslında, ilk yayınladığımız günden bu yana, Ashton Kutcher kendisinin aptalca bir videosunu yayınladı ve Mila Kunis, kapağında yaklaşan boşanmalarını okuduktan sonra birbirlerini teselli ediyor Temasta . Açıkçası evlilikleri yolunda gitmiyordu TAMAM MI! Avustralya öyle olduğunu söyledi.

Kutcher ve Kunis, 20 yılı aşkın bir süre önce sette bir araya geldi. 70'lerin Gösterisi , çocuklarının uykusuzluğu yüzünden neredeyse boşanmıyordu, bu yüzden ilk etapta evliliklerini tekrar rayına oturtmalarına gerek yoktu. Sanki bu tabloid tüm bu hikayeyi uydurmuş gibi.

Bu tür süpermarket dedikodu dergileri Mila Kunis ve Ashton Kutcher için uzun zamandır garip bir hayranlık uyandırdı. Kutcher’ın eski karısı Demi Moore'un bir anı yayınlamasından sonra, bazı kuruluşlar kitabı dedikoduları yaymak için bir fırsat olarak kullandı. Dedikoducu Polis o kadar çok karşılaştık ki, biz yarattık söz konusu söylentiye adanmış bir makale . Sonra söylentiler var ki ünlü çiftin evlilik sorunları var . Magazin medyasının aksini iddia etmek için birçok çabasına rağmen, bu kuruluşların, ünlü özel Kutcher ve Kunis bir yana, herhangi bir ünlü evliliğinde neler olup bittiğine dair hiçbir fikri yok.

Ynw Melly aus dem Gefängnis

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.