İddia eden bir tabloid raporu Ashton Kutcher kızgın Mila Kunis sözüm ona 'rahat' oluyor Justin Theroux galasında Beni terk eden casus tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir. Aktrisin sözcüsü hikayeyi reddetmekle kalmıyor, aynı zamanda onu çürütecek pek çok kanıt da var.

Göre Yeni fikir Kutcher, geçen ay Los Angeles'taki yeni filmlerinin galasında kırmızı halıda poz verirken karısının ve rol arkadaşının 'rahat edemeyecek kadar yakın' olduklarını düşünüyordu. Güvenilmez dergi ayrıca Kutcher ve Kunis'in durum üzerine büyük bir kavgaya girdiğini ve bunun da partiden fırtına çıkmasına neden olduğunu iddia ediyor. “Ashton öfkeyle gittikten sonra Mila bir kez daha yakışıklı rol arkadaşına yaklaşırken görüldü,” diyor aktris ve kocası için “cennette sorun” olduğunu tahmin eden tabloid.Bu anlatının tamamı kanıtlanabilir şekilde yanlıştır. Bir Filmin galasında çekilen YouTube videosu Kunis'in kırmızı halıda Theroux ile poz verdiğini, sonra kocasına kocaman bir beşlik ve ipli bir alanda onu beklerken yanağından bir öpücük vermek için yürüdüğünü gösterir. Kutcher daha sonra kırmızı halıda yürümeyi bitirdiğinde Theroux ile sohbet ederken görülür. Bu görüntü tek başına magazin dergisinin tüm makalesini çürütür, ancak Kutcher'in karısının rol arkadaşını kıskanmadığına dair ek kanıtlar vardır. Çekerken Beni terk eden casus geçen yıl Budapeşte'de, Theroux, Kunis ve kocasının yanında bir müzik festivaline katıldı. .

Celine Dion Gewichtsverlust Foto

Ek olarak, Kutcher'ın prömiyerden erken ayrıldığını gösterecek hiçbir şey yok, ancak yapmış olsa bile, neden olduğuna dair iyi bir açıklama olurdu. Bir 'Extra' ile röportaj, Kunis kocasının kırmızı halıda onunla yürümediğini, çünkü 'üşüttüğünü' açıkladı. 'Temmuz ayında üşütmeyi başardı, bu yüzden onu görürseniz ona dokunmayın' diye ekledi. Sonunda, Kutcher prömiyer ve parti sonrası için kaldı.

Hatte Debby Ryan einen Herzinfarkt?

Çiftin evliliğinin genel durumuna gelince, Kunis, E'ye söyledi! Haberler sadece üç ay önce, 'Dünyanın en büyük kocasına sahibim.' “Yemin ederim çok şanslıyım adamım. Çok sabrı olan ve ailemizi inanılmaz derecede destekleyen bir adamım var. ' Dedikoducu Polis ayrıca kayıtta bize makalenin tam bir 'yalan' olduğunu söyleyen Kunis'in temsilcisiyle görüştü.

Sonuç : Rağmen Yeni fikir Kutcher'in karısını Theroux ile kırmızı halıda gördükten sonra 'fırtına gibi attığı' iddiası, olaydan bir video Kunis'in kameralara poz verdikten sonra kocasını kucakladığını gösteriyor. Theroux'un kendisi daha sonra Kutcher ile karıştı. Derginin olayları anlatan olayların hiç yaşanmadığını herkes kendi gözleriyle görebilir. Yukarıda atıfta bulunulan tüm ek kanıtlarla birlikte bu görüntü, tabloid'in hikayesine gerçek ya da kurgu ölçümüzde büyük bir sıfır kazandırıyor.

Gerçekleri Paylaşın Yeni Fikir Dergisi


Ashton Kutcher, Mila Kunis'in Justin Theroux ile yakınlaşmasına kızıyor. 6 Ağustos 2018 Pazartesi Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/ee2fe771-2f18-4e9a-a713-1e7d53475bd4

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Tim Magraw und Faith Hill