'Dikkat çekmek istiyordu' Ashlee Simpson Ross Ablasının dikkatini çekmek için plastik cerrahi yaptırmayı planlamak Jessica Simpson’ın anı Açık kitap ? Bir tabloid bu iddiayı bu yılın başlarında yaptı. Dedikoducu Polis söylentiye baktı.ist jennifer aniston noch verlobt

'Dikkat Arayan Ashlee Umutsuz Şöhret!' bir makalenin başlığını oku KB , alt başlıkta 'Yıldız, Jess'in gök gürültüsünü çalmak için ameliyata döner.' Güvenilir olmayan yayın organı Ashlee, 'Jessica'nın dirilişini kıskançlıkla izledikten sonra kendi başına bir geri dönüş planlamakta' ısrar etti ve geri dönüş turuna 'tam vücut makyajı' ile başlayacaktı.Görünüşe göre 'Lala' şarkıcısı Los Angeles'ta 'tuhaf şekilli' ve 'çok yaralanmış' bir 'alabalık surat asması' ile görülmüştü! Yayın için sözde 'içeriden' biri, 'dudaklarını yaptırdığını' doğruladı ve ekledi, 'Ayrıca biraz daha Botoks yaptırdı, ancak tüm yolu göğüs ve popo implantlarıyla gitmek istiyor.' Daha sonra çıkış, utanmadan Ashlee’nin sözde burun estetiğini gündeme getiriyor, şarkıcının onaylamadığı, Ashlee’nin 'görünüşü konusunda her zaman güvensiz ve Jess’den daha az ünlü olduğu' sözleriyle 'içeriden' sesleniyor.

Görünüşe göre, kaynağın Ashlee'nin '[Jessica] 'nın gölgede bırakılmasının büyük bir şey olacağını düşünmesinin” nedeni budur. Jessica, küçük kız kardeşinin planları hakkında ne düşünüyordu? Ayrı bir içeriden biri çıkışa Jessica'nın 'bencil' kız kardeşinden daha az şey beklemediğini ve Ashlee'nin onu ünlü yaptığı için ona asla teşekkür etmediği için hala üzgün olduğunu bildirdi. Kaynak, 'kızgın' olmasına rağmen, 'aslında Ash'in döndüğünden daha çok endişeliydi' dedi ve 'Jessica, kız kardeşinin anını yakalama girişiminde çok ileri gitmesinden korkuyor' diye ısrar etti. Bu 'korkuların' asla geçmeyeceği neredeyse kesindir, çünkü tüm bu hikaye muhtemelen tamamen uydurma.Ashlee Simpson Ross'un burun estetiği iddiası dahil herhangi bir işi yapıp yapmadığına dair bazı tartışmalar olabilir. Burnunu ameliyat ettirdiğine dair söylentileri asla doğrulamadı veya reddetmedi, ancak resimlerden önce ve sonra oldukça açıklayıcı .

Wer ist Leonardo Dicaprio aus

Ayrıca makalede sözde kanıt olarak kullanılan fotoğraflar bağlam dışında alınmış gibi görünüyor. Bize Ashlee saçlarını düzeltiyor ve konsantrasyon içinde dudaklarını büzüyor gibiydi, ama açıkça bu çıkış yolu bu şekilde almayı seçmedi. Dahası, geçmişte bir işi yapmış olabileceği için, şimdi işi bitirdiği anlamına gelmez. Özellikle de Jessica'nın çocukken taciz edilmekle ilgili ilk kez konuştuğu kız kardeşinin anılarından dikkat çekmek için küçük bir sebep için. Her açıdan oldukça yakın görünen kız kardeşlerin bu kadar önemsiz kavgalara girmesi pek olası görünmüyor.

Jessica’nın anısının getirdiği ilgiden kıskanç görünmek bir yana, Ashlee kız kardeşi adına mutlu görünüyordu. O Instagram'da yazdı , 'Güzel, cesur, nazik, sevgi dolu kız kardeşimle çok gurur duyuyorum !!! Gerçeğinizi dünyayla paylaştığınızı görmek çok güzel. Çok ilham vericisin Seni çok seviyorum.' Bu, ilgi odağını çalmaya cüret eden bir kız kardeşin söyleyeceği bir şey gibi gelmiyordu. Kritik bir şekilde incelendiğinde, hikaye basitçe dağılıyor.Simpson kardeşler, en sevilen tabloid hedefi. National Enquirer 2018 yılında Jessica Simpson, kız kardeşinin reality şovunu kullanmayı planlıyordu 'şarkı geri dönüşü' yapmak için. Bu iddia açıkça yanlıştı, Dedikoducu Polis belirlenen. Bir kaç ay sonra, Yaşam tarzı saçma iddiada bulundu Ashlee ve kocası Evan Ross, halk arasında kavga ediyorlardı. gerçeklik şovları üzerinde. Dedikoducu Polis cevaplar için Ashlee temsilcisine ulaştı ve hikayenin kesinlikle 'yanlış' olduğu söylendi. Magazin dergilerinin, okuyucuları değersiz dergilerini satın almaları için kandırmak için tamamen ünlülerle ilgili hikayeler uydurması utanç verici.

Wer ist Jennifer Garner aus jetzt

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.