Ashlee Simpson ve Evan Ross tamamen yanlış bir tabloid haberine rağmen sorun yaşamıyor. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Şarkıcının temsilcisi bize bunun 'yüzde 100 yanlış' olduğunu söylüyor.

'Ashlee ve Evan Rough Patch Hit' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor TAMAM MI! Eşlik eden makale, yaklaşık dört yıllık eşlerin Ross’un yoğun çalışma programı nedeniyle birbirlerinden uzaklaştıklarını iddia ediyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Evan, Ashlee'ye daha az seyahat etmeye çalışacağını söylemişti, bu yüzden kaydolduğu her yeni proje bir kavgayla sonuçlanıyor.'Görünüşte sahte içeriden biri, Simpson'ın kocası 'sette bir yerde, hayalini yaşarken' 2 yaşındaki kızına bakmak zorunda kaldığı için 'gücendiğini' söylüyor. İddia edilen bahşişçi, 'Cesur bir yüz sergiliyorlar, ancak bir süredir sorunlar büyümeye başladı' diye ekliyor.

Fakat Dedikoducu Polis Simpson'ın bir temsilcisiyle görüştü ve o, bize, tabloid'in iddialarının 'yüzde 100 doğru değil' olduğunu kaydetti. Ayrıca şarkıcı ve kocasının 'hiç bu kadar aşık olmadıkları' söylendi. Ross’un oyunculuk kariyerinin evliliklerinde bir çatlak yarattığına dair sahte iddiaya gelince, Simpson’ın sözcüsü bize yalnızca eşlerin 'bu yılın ilerleyen günlerinde piyasaya sürülecek yeni müzikler yazıp kaydettiklerini' söylüyor.

Bunlara ek olarak, Simpson ve Ross öğle yemeğinde çok mutlu görünüyorlardı Los Angeles'ta bu ayın başlarında. İkilinin gezilerinde fotoğraflarını yayınladıktan sonra, Günlük mail şarkıcının bir otoparkta dolaşırken 'kocasına hayranlıkla gülümsediğini' kaydetti. Çıkış, çiftin 'rahat ve kaygısız' göründüğünü söyleyerek devam etti, ki bu resimlerde de görülüyor, ayrıca Simpson'ın açıkça 'diğer yarısıyla zaman geçirmekten keyif aldığını' belirtiyor.

Ne yazık ki bu, çiftin evliliğinin tehlikede olduğuna dair asılsız söylentileri ilk kez çürütmek zorunda kalmadık. Aralıkta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kardeş satış noktası, Star hakkında bir hikaye uydurmak için Simpson ve Ross 'büyük bir kavgaya' giriyor Amerikan Müzik Ödülleri'nden önce. Bu arada, geçen yıl dergiyi yanlış bir şekilde iddia ettiği için aradık. Simpson, 'kesintisiz plastik cerrahi' alıyor.

Yayının yeni evlilik drama öyküsü anonim, izlenemez ve görünüşte var olmayan bir 'içeriden' birine dayanıyor, ancak şarkıcının kendi temsilcisi Dedikoducu Polis geçerliliği yok. Mutlu bir şekilde evli olduklarını teyit etmek için Simpson ve Ross’un yeni müziğinin yayınlanmasını dört gözle bekliyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.