İddia eden bir tabloid raporu Ariel Kış ve Burt Reynolds ölümünden önce kan davası tamamen doğru değil. Oyuncunun son filmlerinden birinde birlikte rol alan ikili, ölmeden önce çok iyi şartlar içindeydi. Dedikoducu Polis aksi takdirde sahte iddiayı düzeltebilir.

Haifischbecken Nettowert der Besetzung

Reynolds'un Perşembe günü ölümünden kısa bir süre sonra, National Enquirer aktörün 'şov dünyasının son kavgasının' 'Modern Aile' yıldızıyla olduğunu söyleyen bir makale yayınladı. Güvenilir olmayan çıkış, ikilinin filmlerini çekerken 'anlaşamadıklarını' ekliyor Son Movie Star . İddia yalnızca kısmen doğrudur, ancak çoğunlukla yanlıştır.Tabloid bir alıntı yapıyor Reynolds'ın verdiği röportaj New York Post Şubat ayında, sette 'geveze' olduğu için Winter'la 'zorluk' yaşadığını itiraf etti. 'Ona bunu yapma' dedim. Benimle böyle konuşma. 'Ve durdu.'

Çatışma bundan sonra tamamen çözüldü. Reynolds bir röportajda şunları kaydetti: Çöl Güneşi bu yılın başlarında, 'Şu anda [Kış] 'a bayılıyorum, ancak bağlanmamız biraz zaman aldı.' Oyuncu, sette Sally Field ile 'tamamen aynı' deneyimi yaşadığını itiraf etti. Dumanlı ve eşkiya . Reynolds ve Field, beş yıl boyunca çıkmaya devam etti.

O esnada, Winter, Instagram'da Reynolds'a uzun ve sevgi dolu bir saygı duruşunda bulundu Perşembe günü ölümünün ardından. Aktris, eski rol arkadaşını 'karşılaştığı herkes için inanılmaz bir adam' olarak nitelendirdi ve 'Onunla zaman geçirdiğim için çok minnettarım.' Winter ayrıca, 'Burt, gününüzü sadece bir gülümsemeyle aydınlatabilecek nazik ve sevgi dolu bir ruhtu ve her zaman gününüzün nasıl geçtiğini sormasına veya büyüleyici bir iltifatla sizi neşelendirmesine özen gösterdi.' Dedi. Bunlar, aktrisin geç aktör hakkında söylediği türden sözlerden sadece birkaçı.

Reynolds genç oyuncuyla kısa bir anlaşmazlık yaşamış olabilir, ancak sorun çok çabuk çözüldü. Enquirer Ancak, yanlış bir şekilde ikisinin ölümüne kadar kan davası içinde olduklarını iddia ediyor. Mart galasından fotoğraflar Son Movie Star bu iddiayı daha da çürütmek. Winter ve Reynolds sohbet ederken ve gülerken görülebilir kırmızı halıda çekilmiş bir fotoğrafta. Başka bir resim gösterir Reynolds Kış'ı yandan öpüyor . Derginin hikayesinin yanlış olduğunu kanıtlayan tüm kanıtlara ek olarak, bir Winter temsilcisi bize aktrisin son rol arkadaşını 'sevdiğini ve takdir ettiğini' anlatıyor.

Sonuç : Enquirer Winter ve Reynolds ölümünden önce anlaşmazlığa düşmüşler gibi göstermeye çalışıyor çünkü iki yıldan daha uzun bir süre önce çekilmiş olan film setiyle ilgili küçük bir anlaşmazlık yaşadıklarını itiraf etti. İkili takip eden dönemde birbirine yakın büyüdü ve Reynolds bu yılın başlarında 'ona taptığını' söyledi. Bu arada Winter, ölümünün ardından Instagram'daki son rol arkadaşını övdü. Filmin galasından fotoğraflar da birbirlerini sevmekten başka bir şeyleri olmadığını kanıtlıyor.

Gerçekleri Paylaşın National Enquirer Dergisi


Burt Reynolds’un son gösteri dünyası çekişmesi Ariel Winter'la oldu. 7 Eylül 2018 Cuma Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/b4050c89-1e3a-4d5c-86cf-dc6a0bb5629e

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.