Buna inanmak zor Ariana Grande Sadece 17 yaşında sahneye çıktı ve daha da şaşırtıcı olan 27 yaşında! Nickelodeon oyuncu dönüşü Billboard zirvesi sanatçısı etkileyici dört oktav ses aralığı ve imza tarzı ile tanındı ve müzik sahnesinde güçlü, baştan çıkarıcı bir kadın olarak kendini ayırmaya devam ediyor.Yıldızları geçmiş halleriyle yeniden ziyaret etmede ve ne kadar ileri geldiklerini ve yıllar içinde ne kadar farklı görünüp görünmediklerini görmenin doğasında bir hayranlık var. O iç merakla konuşmak, bir TikToker ünlülerin resmi Instagram hesaplarına gidiyor ve ilk gönderilerinin ne olduğunu görmek için sonuna kadar kaydırıyor. Yakın zamanda Grande'nin hesabını seçti ve söylemeliyiz ki anılar şeridinde bir yolculuk yapmak çok eğlenceli.Video, Grande'nin yüzünün bir geyiğin vücuduna fotoşoplanmış bir fotoğrafıyla başlıyor, büyük olasılıkla pek çok genç kızın sosyal medya gönderisine hakim olan aptalca bir Snapchat filtresi. Oradan, bir daire içinde duran bir grup insanın ayaklarının görüntüsüne atlar. Ariana, '#orlandofeet' gönderisine altyazı koymuş ve aralarında bir arkadaşın da bulunduğu birkaç arkadaşını etiketlemişti. Muzaffer aktörler Avan Jogia ve Leon Thomas III. Ardından hızla Grande'nin yakın ve kişisel özçekimine gidip geliyor ve hızlı bir şekilde kardeşi Frankie J Grande'nin kot pantolonunda asılı ve 'Güzel toplar' yazısıyla Noel süslerinin ilginç bir görüntüsünü kesiyor.

Wer ist der reichste Haifischbecken-Investor?
Ariana Grande daha yeni bir selfie ile yan yana kameraya giriyor

(Instagram)Diğer resimler arasında, kameraya hırlayan Grande'nin eğlenceli bir özçekimi, yarı yenmiş keklerden oluşan bir tabak, kedilerle dolu bir uzay arka planına photoshoplanmış bir Grande fotoğrafı ve Grande'nin yüzünün bir hayran dövmesi fotoğrafı yer alıyor. Sonuç olarak, 17 yaşındaki herhangi bir çocuğun kaygısız ifadesine uygun görünen eğlenceli ve saçma fotoğraflardan oluşan bir koleksiyon.

Original Jake von State Farm Guy

TikTok kullanıcısı @ rosiestacey15’s, bir dizi ünlünün Instagram hesaplarını derinlemesine inceliyor: Kylie jenner , Margot Robbie , Madonna , ve Tom Felton , sadece birkaç isim ve takipçileri büyüdükçe yeni ünlüler için hayran önerileri alıyor gibi görünüyor. Aşağıda, Ariana Grande için hazırladığı videonun tamamına göz atabilirsiniz:@yasemin_ceylan

En popüler videolarımdan birini yeniden yayınla #fyp #fypppp #foryoupage #fypage #fyp #Ünlüler #Ariana Grande

♬ orijinal ses - Rosie Stacey

Ariana Grande’nin ilk gönderisine gelince? Bu, onun ve 2014'te kaybettiği sevgili büyükbabası Frank Grande'nin 2011 Noel'inden sevgi dolu bir gönderi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ariana Grande (@arianagrande) tarafından paylaşılan bir yayın

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor Başına Ana de Armas ile Ayrıldıktan Sonra Ben Affleck 'Kalbi Kırık' ve 'Kendini Açlıktan Çekiyor'

Rapor: Portia De Rossi 'Deneme Ayrılığı' İstiyor, Ellen DeGeneres İkinci Şans İçin 'Yalvarıyor'

'Kraliçenin Gambiti' Yıldızı Anya Taylor-Joy, Garip Göründüğünü Düşündüğünü Kabul Etti, Biz Katılmıyoruz

goldie hawn kurt russell split

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey