Dır-dir Ariana Grande hamile? Bir tabloid, nişanlanan şarkıcıyı koydu Pete Davidson , 'bump watch' üzerinde. Ancak Dedikoducu Polis Daha önce bildirilen Grande, yakın zamanda çocuk sahibi olmadığını çoktan açıkça belirtti.

Yanlış yönlendirilmiş spekülasyon KB , 'pop prensesin ilk bebeğini beklediğini söylediği' iddia ediliyor. Bu iddia edilen 'vızıltı' Blind Gossip'e bağlı, magazin gazetesinin son zamanlarda 'genç bir ünlü çiftin fırında sinsi bir çöreği var' iddia eden bir haber yaptığına dikkat çekiyor. Gönderi kısmen, 'Bu en yeni gelişme, o dedikodu çanağını tatlandıracak ve dedikoduları daha da ilahi hale getirecek.'Dergi bu satırdan alıntı yapıyor ve 'birçok yorumcu, [bunun] yeni albümünün adı olan Ari'ye pek de ince bir selam olmadığını söylüyor. Tatlandırıcı ve 'Tanrı Bir Kadın' parçasını içeriyor. 'Çıkış ayrıca,' yolda olan bir bebeğin çiftin kasırga etkileşimini kesinlikle açıklayacağını savunuyor. Yayın ayrıca, 'Yangına daha fazla güç katan Ariana, Haziran ayında Twitter'da kendisinin' doğurgan bir kraliçe 'olduğunu itiraf etti.

Evet, pop yıldızı bu yorumu bir hashtag'de yaptı, ancak tabloid okuyuculara bunun hangi bağlamda yapıldığını anlatamıyor. Aslında hamilelik söylentilerini kapatıyor ve hayranlarına yakın gelecekte çocuk sahibi olmayacağını söylüyordu. Bir hayran, hamile olduğu söylentisiyle eski çocuk yıldızın gözlerini deviren fotoğrafını tweet atarak alay ettikten sonra, Grande Twitter'da yanıtladı , 'Gerçekten hazır oluncaya kadar önümüzdeki birkaç yıl için ruh hali #fertilequeen.'

Sonra, başka bir hayran onun ve Davidson'un 'en sevimli bebekleri' yapacağını önerdiğinde, Grande Twitter'a yazdı , 'Kesinlikle ama ……… innnnnnnaaaaawhile.' Bundan dergide de rahatlıkla bahsedilmiyor. Ayrıca kabul edilmedi Grande's Beats röportajı Bu ayın başlarında, 'sonunda, çizginin aşağısında' çocuk istediğini söyledi.

Yine de çıkış, Grande ve Davidson'dan 'olası ebeveynler' olarak bahsediyor ve bir gün durum bu olabilir. Ancak şarkıcının kendisine göre, yakın geleceği hamilelik değil. Blind Gossip'in gerçek ünlü haberleri için güvenilir bir kaynak olmadığı da belirtilmelidir.

Martta, TAMAM MI! Avustralya blogu bir kapak hikayesinin temeli olarak kullanma hatasını yaptı Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in birlikte 'görüldüğü' iddia ediliyor . Nisan ayında, Naughty Gossip web sitesinden bir öğe aldı ve hak talebinde bulunmak için kullandı Britney Spears hamileydi . Ve mayıs ayında TAMAM MI! iddia etmek için bir Blind Gossip parçası kullandı Tom Cruise, Met Gala'dan Katie Holmes'u yasakladı . Şimdi burada KB Grande'nin beklediği teorisi için siteye itibar ediyor. Sonucunda körü körüne çekişmeleri kopyalarken, tüm bu magazin dergileri utanç verici bir şekilde yanlış oldu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Niall Horan aus Selena Gomez