Ariana Grande son birkaç yıl içinde büyük bir dönüşüm geçirdi. Eski Nickelodeon yıldızı, ilk albümünün yayınlanmasının ardından uluslararası bir sansasyon haline geldi. Grande, R&B şarkı söylediği günlerden beri artık kişisel hayatıyla ilgili daha keskin ve şımarık şarkılar söylüyor. Grande’nin son albümü, Teşekkürler, Sıradaki , yakında bugüne kadarki en başarılı şarkısı haline gelen “7 Yüzük” e yer verdi. Single albümden çıkan ilk şarkı oldu ve anında hit oldu.

Ariana Grande single'ı için feda etti

Bas ağırlıklı melodiler listelerin başına geçip hayranları çılgına çevirirken, çoğu şarkının nasıl ortaya çıktığı konusunda şaşırabilir. Grande’nin son albümü çok eski erkek arkadaşı Mac Miller'ın ölümünden ve Pete Davidson'la olan son ayrılığından ilham aldı. . Ancak '7 Yüzük' daha çok şarkıcının kendisine odaklanıyor ve başarılı olabilmek için farklı bir çaba gerektiriyordu.Parçadaki melodi, en ünlüsü Julie Andrews tarafından söylenen 'My Favorite Things' den alınmıştır. Müziğin sesi . Şarkının sözleri Grande’nin başarısına ve kendisini, arkadaşlarını ve ailesini şımartmakta özgür olduğuna işaret ediyor. Şarkıcı, şarkı boyunca bağımsızlığını ve şimdi kendisine ve kendisi için en önemli olanlara hitap etme yeteneğini yoğun bir şekilde iddia ediyor. Şarkı Grande için büyük bir galibiyet olsa da, şarkıcı tüm faydalarından yararlanamadı.

Büyük '7 Yüzük' için telif ücretinin yüzde 90'ını iptal etti Richard Rodgers ve Oscar Hammerstein III malikanesine. Rodgers ve Hammerstein, elbette, şu haklara sahiptir: Müziğin sesi melodi ve Grande ve plak şirketi şarkıyı akılda kalıcı melodisi olmadan yapmak istemediğinden. O ve ekibi malikaneyle bir anlaşma yaptı, böylece şarkının telif ücretlerinin yalnızca yüzde 10'unu görebilecek.

Ariana Grande tam anlamıyla yedi yüzük aldı

Şarkıcı ve şirketinin anlaşmayı herhangi bir görüşme yapmadan kabul ettiği bildirildi. Şarkıcıların bu tür anlaşmalar yapması alışılmadık bir durum değil, ancak Grande'nin anlaşması çoğundan önemli ölçüde daha yüksek. Bu, şarkıcıyı şarkının başarısından zevk almaktan caydırmadı.

Büyük aslında kendisi ve arkadaşları için yedi yüzük satın aldı annesi ve büyükannesi için fazladan iki ile. Şarkıcının müzik videolarında ve şarkılarında birçok arkadaşına yer verdiği de biliniyor. Albümün en büyük ikinci single'ı olan 'Thank U, Next' albümünün müzik videosunda bile yüzük taşıyanlardan birkaçı yer alıyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi şarkıcı Ekim 2018'de Davidson'la nişanını iptal etti . Elbette bu, magazin dergilerinin Grande'yi eski sevgilisiyle ilgili hikayelere sokmasını engellemedi. Son zamanlarda, Grande bekar ve yalnızca fedakarlıkla gelen başarı düzeyini takip eden lükslere düşkün görünüyor.