Dır-dir Ariana Grande bir emlakçı ile mi çıkıyorsun? Geçen ay bir magazin gazetesinin bildirdiğine göre. Dedikoducu Polis o sırada raporu onaylamak veya reddetmek için yeterli bilgiye sahip değildi, ancak son olaylar konuya çok fazla ışık tuttu.

TAMAM MI! geçen ay 'Stuck With U' şarkıcısının Şubat ayından beri Dalton Gomez adlı bir emlakçı ile çıktığını bildirdi. Görünüşe göre ikisinin birkaç ortak arkadaşı vardı, ancak yakın zamana kadar birbirleriyle hiç tanışmamışlardı. 'Miley Cyrus da dahil olmak üzere aynı insanlarla sosyalleşiyorlar ve sonunda tanıtıldılar,' diye bilgi verdi içeriden bir kişi ve ekledi, 'Hemen vurdular.'Eski ile çok yüksek profilli nişanlanmasından sonra SNL Cast üyesi Pete Davidson, derginin dediği gibi 'kaza yaptı ve yandı', Grande gerçekten çok bildirilen başka bir romantizmi dört gözle beklemiyordu. Ancak Gomez'in 'şov dünyasında' olmaması Grande'nin ilgisini çekti ve yakışıklı, genç emlakçıya bir şans vermeye karar verdi. Çıkmaya başladıklarından beri, Grande yeni erkek arkadaşına 'çok aşık' oldu. Aslında, kaynak ısrar etti, 'Teşekkürler, Sıradaki' şarkıcısı onu evinde karantinaya davet etti.

Gomez ve Grande 'temelde birlikte yaşıyor' olsalar da, Grande'nin 'arkadaşları destekleyici çünkü o harika bir adam' diye ispiyonladı kaynak. Davidson ile de hızlı hareket etmesine rağmen, Gomez'de hızlı tempolu romantizmi tamamen mantıklı kılan farklı bir şey var. Haberci, 'Ona bir prenses gibi davranıyor,' diye bitirdi ve çıkış noktasının Grande'nin nihayet onu 'Yakışıklı Prens' i bulduğunu iddia etmesine yol açtı. Dedikoducu Polis Kesin bir yargıya varmak için gerekli bilgiye sahip olmadığımız için bu söylentiyi ilk karşılaştığımızda aktardık. Ancak bu makale yayınlandığından beri durum hakkında daha çok şey öğrendik.

Son zamanlarda romantik hayatı hakkında anlaşılır bir şekilde biraz daha tedbirli olan Grande, nihayet Justin Bieber ile 'Stuck With U' adlı hit düetinin müzik videosunda gizli sevgilisini açıkladı. Şurada videonun en sonu Gomez, minyon kadın şarkıcı kız arkadaşıyla dans ederken görülebileceği çok kısa bir görünüm yapıyor. Grande’nin flört tarihi oldukça efsanevi, bu nedenle Gomez bu türler arasında listelenebildiği için kendini şanslı görebilir uygun bekarların ikonik listesi . Grande’nin aşk hayatı halka açık bir şekilde oynandı, bu nedenle pop yıldızının bu yeni ilişkiyi gizli tutmak istemesi gerçekten şaşırtıcı değil.

Gazetecilerin onun ve Pete Davidson'un kısa ama yoğun ilişkisinin ne kadar çılgınca gittiğini düşünürsek, bu muhtemelen en akıllıca hareketti. Örneğin, Yaşam tarzı bir kez iddia edildi Grande, Margaret Qualley'i Davidson'la çıkmaması konusunda uyardı . Dedikoducu Polis Durumla ilgili olarak kaynağımızı kontrol etti ve Grande'nin Davidson’un o zamanki aşk ilgisini 'uyarmak' için hiçbir girişimde bulunmadığını bize temin etti. Bazen magazin dergileri hikayeyi doğru anlarlar, ancak çoğu zaman bu hikayeler tamamen yanlıştır.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.