Shiloh Jolie-Pitt ve Suri Cruise Bir yıl önce ünlü ünlülerin 'en iyi arkadaşlar' olduğunu yanlış ilan eden bir habere rağmen hala yakın arkadaş değiller. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi 365 gün önce bozdu. O zamandan beri, raporlamamızın doğru olduğunu kanıtladı.

14 Ağustos 2017'de, TAMAM MI! Angelina Jolie ve Katie Holmes, iki yıl önce kızlarını tanıtarak bir arkadaşlık kurdular. 'Suri ve Shiloh oldukça farklılar, ancak pek çok ortak yönleri var,' sözde bir 'kaynak' dediği aktarıldı. Tabii ki, tabloid, hem Jolie hem de Holmes'un çocuklarının babalarından ayrıldıktan sonra bekar anneler olduklarına dikkat çekti.Aslında, Jolie’nin Brad Pitt’ten ayrılmasının ardından '[onların] kızları için' oyun randevusu 'düzenlemek için Katie'ye ulaştığı iddia edildi.' Prizin izlenemeyen habercisi, 'O zamandan beri Suri ve Shiloh oldukça yakınlaştı.' Sözde muhbir, bu iddiayı destekleyecek hiçbir kanıt sunmadı, ancak devam etti: 'Suri, kendi ebeveynlerinin kamuya açık bir şekilde bölünmesinden geçti ve Shiloh'un ailesindeki değişimi atlatmasına yardımcı olmak için mükemmeldi.' Hatta 'Gerçekten bağlandılar ve şimdi her zaman konuşuyorlar' deniyordu.

Aslında hiç konuşmuyorlardı. Holmes için bir sözcü söyledi Dedikoducu Polis Kayıtlara göre Suri ve Shiloh 'birbirlerini tanımadılar' bile. Ve bu değişmiş görünmüyor. Aralar daha önce hiç birlikte görülmemişti, ancak her biri diğer arkadaşlarla birlikte görüldü. Örneğin, haziran ayında Suri, New York City Pride Geçit Töreninde bir arkadaşıyla limonata satarken görüldü. . Bu arada, bu hikaye daha satılmadan önce, Shiloh, geçen yıl doğum gününü Kamboçya'dan gelen arkadaşlarıyla geçirmeyi seçti. , Suri değil.

Bu özellikle dikkate değer, çünkü 'en iyi arkadaşlar' olduklarını iddia etmeden sadece iki hafta önce, aynı yayın çelişkili bir şekilde iddia edildi Shiloh'un hiç arkadaşı yoktu . Magazin gazetesi, Shiloh'un arkadaşları için Jolie'ye yalvardığını iddia etmekten ısrar etmeye nasıl gittiğini asla açıklamadı Shiloh ve Suri gizli 'en iyi arkadaşlar' dı kabaca 14 gün içinde. O zamanlar bu anlatıların sahte olduğu oldukça açıktı ve bu şimdi daha da net.

Dahası, geçen 12 ayda dergi her iki çocukla ilgili hikayeler üretmeye devam etti. Örneğin geçen Ekim, saçma bir şekilde çıkış Shiloh'u Jolie ve Harvey Weinstein hakkında bir gönderiye sürükledi . Ve daha geçen ay, yayın hakkında gerçek olmayan bir hikaye uydurdu. Suri babasına onu ziyaret etmesi için yalvarıyor . Dedikoducu Polis her iki çocuğun da bazen ünlü ebeveynleri sayesinde gündemde olduğunu anlıyor, ancak bu dedikodu medyasının onları sahte makalelerle hedef alması gerektiği anlamına gelmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.