Shawn Mendes ve Camila Cabello PDA dolu romantizm Bu hafta bir tabloid raporu, gelecekteki birlikte yaşamalarına yol açacak. 'Senorita' şarkıcılarının ilişkileri çok iyi gidiyor, özellikle de Cabello’nun Florida’daki ailesiyle birlikte izole olduktan sonra, ikisi işleri bir sonraki seviyeye taşımaya karar verdi. Dedikoducu Polis bu söylentiye baktı ve bazı haklarının olduğunu belirledi.

TAMAM MI! Bu hafta Cabello ve Mendes'in yakında birlikte yeni bir yer arayacağını bildiren bir makale var. İki şarkıcı, koronavirüs krizi sırasında Cabello’nun ailesiyle birlikte Florida’da birlikte kendini izole ediyor. Her şey bittiğinde, derginin kaynağına göre yeni bir aşk yuvası arayacaklar.Kaynak, Cabello'nun ailesinin karantinada birlikte bu kadar çok zaman geçirmesinden bu yana onu kendilerinden biri olarak görmeye geldiği konusunda ısrar ediyor. 'Camila’nın ailesi Shawn’u seviyor ve o da ona tam anlamıyla uyuyor. Çifte onay damgası verdiler ve onlar için mutlular.'

Hem Mendes hem de Cabello, son yıllarda anksiyete ile mücadeleleri konusunda açıldılar, bu çıkış, zorluklar olsa da onları daha da yakınlaştırdı. 'Shawn, benzer sorunlarla iki kişiyi eşleştirmenin zor olabileceğini kabul ediyor, ancak birbirlerine olan aşklarının, yapmak zorunda oldukları tüm ayarlamalardan daha ağır bastığını söylüyor.' Kaynak, yollarındaki herhangi bir zorluktan bağımsız olarak, çiftin bu sıçramayı birlikte yapmaya kararlı gibi göründüğü sonucuna varıyor. 'Aynı çatı altında yaşayacakları için çok heyecanlılar, özellikle de onlara yeni bir müzik üzerinde birlikte çalışmak için mükemmel bir fırsat verdiği için.'

Dedikoducu Polis hikayeyi kontrol etti ve muhtemelen bazı gerçekler olduğunu buldu. Mendes ve Cabello, Florida'da kendi kendini izole ederken barış içinde birlikte yaşıyorlar. Cabello son zamanlarda Instagram hikayelerine bir dizi video yükledi ikisinin birlikte yemek yaptığını gösteriyor. Mendes sobanın üzerinde bir tavada sebzeleri karıştırırken müziğe uygun çift birlikte çok rahat görünüyordu.

Ek olarak, Saç geçen ay bir fotoğraf paylaştı meditasyon yapıyor. “… Şiddetli kaygı yaşıyordum. meditasyondu - beni iyileştiren her gün defalarca pratik yapmaktı ”diye yazıyordu. Bu, çiftin sahip olduğu ortak bir şeydir. Instagram'da canlı bir meditasyon seansı . İkisinin ilişkisi son derece iyi gidiyor gibi görünüyor, bu yüzden burada bizi şaşırtmayacaktır. Dedikoducu Polis Mendes ve Cabello birlikte yaşamaya karar verirlerse biraz.

Bir süredir Camila Cabello ve Shawn Mendes'in ilişkisini işliyoruz. Çifte kök salmamak imkansızdır. Cabello ve Mendes güzel bir başlangıç ​​yaptı .Başarmalarını umuyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin doğru olduğuna inanıyor, ancak doğrulamak için yeterli bilgiye sahip değiliz.