Ryan Seacrest ve Julianne Hough bir magazin dergisinin iddia ettiğine rağmen bir araya gelmiyor. Dedikoducu Polis sadece bu sahte hikayenin rekorunu kırabilir.

Ryan Seacrest ve Julianne Hough, 2010'dan 2013'e çıktı. Ayrılmalarının ardından, Seacrest Shana Taylor ile bir ilişkiye girdi ve Hough, NHL oyuncusu Brooks Laich ile çıktı ve daha sonra evlendi. En son, Seacrest, Taylor ile ilişkisini bitirdi ve Hough, o ve Laich'in ayrıldığını duyurdu . Göre TAMAM MI! , eski çift bıraktıkları yerden 'devam ediyor'. Sözde bir kaynak dergiye “Ryan ve Julianne geri döndü ve sırılsıklam aşık” dedi. Sözde içerden kişi şöyle devam ediyor: 'Şimdilik bunu gözlerden uzak tutuyorlar, ama söz, samimi buluşmalar için buluşuyorlar. Ve oldukça hızlı ilerliyor. Herkes yıl bitmeden evlenebileceğini söylüyor. 'Çıkış ayrıca, Seacrest ve Hough'un cennette buharlı bir tatilin tadını çıkarmak için LA'nın kaosundan bir mola verdiği “fısıltıların” olduğunu iddia ediyor. Adı açıklanmayan içeriden biri, iki 'sahilde eğlenceli piknikler' ve Seacrest'in 'sabahtan geceye' Hough'da 'nokta atışı' olduğunu iddia ediyor. Çıkış, sözde yolculuğun görünüşe göre Seacrest'in ihtiyaç duyduğu şey olduğu konusunda ısrar ediyor. 'Julianne, Ryan üzerinde harika bir etki yarattı ve onu sakinleştirmek ve hayatta önemli olan şeylere odaklanmak yerine ona odaklanmasını sağladı. gereksiz yere toprağa gömülmek , 'Sözde kaynak ekliyor.

hat Ellen ihre Show beendet?

Hikaye, isimsiz içeriden ikisinin, yeniden biçimlendirilmiş ilişkilerinde onları 'sağlam tutacak' bazı diğer kuralları 'ütülediğini' söyleyerek sona eriyor. 'Günün sonunda, ikisi de son birkaç yılda çok büyüdüler ve agav şimdi tam bir çember haline geldi. Onlar sonsuza kadar işin içindeler ve daha mutlu olamazlar, ”diyor kabataslak habercisi.

Daha bir ay önce, magazin gazetesinin böylesine cesur bir açıklama yapması ilgi çekici. TAMAM MI! iddia etti Ryan Seacrest, Shana Taylor'a evlenme teklif etti. . Şimdi, çıkış tam bir 360 derece yaptı ve Hough ile geri döndüğünü iddia ediyor. Yine de, tıpkı derginin önceki hikayesi gibi, bu da doğru değil.

Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla konuştu ve bu son haberde hiçbir gerçek olmadığına dair güvence verdi. Bu, güvenilmez derginin Seacrest'in aşk hayatı hakkında yanlış olduğu birçok kez kanıtlanan olaylardan sadece biri olacaktı. Bu yılın başlarında, tabloid şunu savundu: Seacrest, Taylor'a Sevgililer Günü'nde evlenme teklif edecekti. . Yayın, ev sahibinin bunu geçen yılın Kasım ayında yapacağını iddia etti, ancak bunu yapmak için daha iyi bir zamana kadar beklemeye karar verdi. Dedikoducu Polis bu sahte hikaye çıktığında bozuldu.

Temasta ile aynı ana şirket altında olan TAMAM MI! , ayrıca Seacrest'in Taylor ile evlendiğini iddia etti. Birkaç hafta önce, dergi bunu bildirdi Seacrest, Taylor'la evlenecekti. , ancak bu, Seacrest ve Taylor'ın artık birlikte olmadıkları doğrulandığında ortaya çıktı ve bu da hikayeyi bariz bir şekilde yanlış yaptı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.