Kourtney Kardashian ve Younes Bendjima Bir yıl önce bir düğün planlamanın ortasında olduklarını iddia eden bir rapora rağmen hala evli değiller. Dedikoducu Polis Yanlış haberi 365 gün önce bozdu. Şimdi zamanın akışı, hata ayıklamamızın doğru olduğunu kanıtladı.

20 Temmuz 2017'de, Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı Kardashian ve Bendjima'nın 'bir sonbahar düğünü planladığını' iddia eden bir hikaye için. Scott Disick ile neredeyse on yıl evlenmeden çıktıktan sonra, sözde 'içeriden' biri, '[Kourtney] hiç kimseyle düğümü bağlamayı planlamamıştı, ancak Younes hepsini değiştirdi.' Bu izlenemeyen kaynağı korudu, 'Kourtney sağlıklı bir ilişki içinde olmaya ve onunla koridorda yürümeye hazır.'Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, tabloid, gelin partisinin Kardashian'ın kız kardeşlerinden ve çocuklarından oluşması konusunda ısrar ederken, Kris Jenner, 'Kardashian'larla Devam Etmek'
Derecelendirmeleri 'artırma'. Bu arada, sözde muhbir, eski sevgilisinin evlendiğini öğrenince Disick'in 'balistik' olduğunu iddia etti. Ancak Dedikoducu Polis haklı olarak, 12 ay önce, gerçekte var olmayan planlardan dolayı üzülmesine gerek olmadığını söyledi.

Wie ist John Travolta Sohn gegangen?

Ne zaman Dedikoducu Polis incelendiğinde, o zamanlar hala oldukça sıradan bir aşk içinde olan Kardashian ve Bendjima'nın eserlerinde “sonbahar düğünü” olmadığını öğrendik. Aylar geçtikçe daha ciddi hale gelseler de, sonbahar geldi ve çift evlenmeden geçti. Aynı dergi 2017 yılının Şubat ayında duyurulmasına rağmen, onların da hiç bebekleri olmadı. Kardashian, Bendjima'nın bebeğine hamileydi . Sadece yapmadı Dedikoducu Polis o uzun öyküyü bozdu, ancak daha sonra bu evlilik hikayesini çürüttüğümüzde, yayın kuruluşunun makalesinin aylar önce bildirdiği hamilelik hakkında hiçbir şey söylemediğine işaret ettik.

ist Kim Kardashian in der juristischen Fakultät

Daha da önemlisi, yayın, Ekim ayında ve geçtiğimiz Mayıs ayında Kardashian hakkında gerçek olmayan hamilelik söylentilerini yaymaya devam etti. Bugüne kadar, hiçbir saygın medya kaynağı, gerçek yıldızın Bendjima'lı bir çocuk sahibi olmayı planladığı ya da onunla evlenme niyeti hakkında hiçbir şey söylemedi. Geçtiğimiz hafta, ilişkileri sosyal medyada E'ye yol açan bir çekişme nedeniyle manşetlere taşındı! Bunu bildirmek için çevrimiçi Kardashian, Bendjima tarafından 'hayal kırıklığına uğradı' , 'köpek evinde' olan.

Bir ayrılık kanıtı olmasa da, 'KUWTK' yıldızı ile modelin mesafeye kadar gitmeye devam edip etmediği görülecek. Ama bu çok açık: Kardashian ve Bendjima evli değiller ve hiç düğünleri olmadı neye rağmen Yaşam tarzı geçen yıl iddia edildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.