Angelina Jolie ve Jennifer aniston bir tabloid'e inanılacaksa halk arasında kavga ediyor olabilir. Brad Pitt Eski eşleri, on yıllardır magazin sayfalarında sözde kavga ediyorlar. Dedikoducu Polis burada gerçek hikayesi var.

ist Kate Middleton jetzt schwanger

15 Yıllık Kötü Kan Başa Geliyor?

Yeni fikir Aniston'ın gerginlikleri yatıştırmak için 'barış görüşmeleri' yapmaya çalıştığı 'özel hikayeyi' yayınladı Pitt ve Jolie’nin boşanması . Jolie 'evliliğini mahvettiği' için Aniston tereddütlüydü, ama bunu Pitt için yaptı ve 'Angelina'nın bunu kabul etmesine bile şaşırdı.'Görüşme İyi Gitmedi

Sözde bir kaynak, 'Brad ve Jen'in buluşmanın iyi bir fikir olacağını düşünmelerine neden olan şeyi bilmiyorum' diye ekliyor. Jolie görünüşe göre '[Aniston’ın] en zayıf noktalarına saldırdı.' İsimsiz kaynak, Jolie'nin Aniston'dan 'gözyaşı çektiğini' ekledi. Bu, Aniston'ı meleksi bir barış koruyucusu gibi gösteren başka bir makale, Jolie ise Aniston'la kesinlikle onu mahvetmek için toplantı yapan sinsi bir dolandırıcı gibi görünüyor.

Hikaye Doğru Değil

Bu makale, tarafından rutin olarak çürütülmüş temel varsayımlar ve anekdotlar üzerine inşa edilmiştir. Dedikoducu Polis , bu yüzden bu makalenin doğru olmadığını söyleyebiliriz. Jolie ve Aniston'la fiziksel olarak masada olmadıkça, hiçbir kaynak böyle bir karşılaşmanın ayrıntılarına sahip olamazdı, bu imkansız çünkü ilk etapta hiçbir konuşma olmadı. Dedikoducu Polis Kayıtta bize ayrıntıların 'tamamen uydurma' olduğunu ve hikayenin 'doğru olmadığını' söyleyen Aniston'ın sözcüsü ile konuştu.

Makale Gerçekleşmemiş Bir Okumaya Atıfta Bulunuyor

Makalede Aniston 'geçen hafta Brad ile sanal bir okuma için yeniden bir araya geldi' diyor. Ridgemont Lisesinde Hızlı Zamanlar . ' Bu okuma gerçekleşmedi ve teknik nedenlerden dolayı süresiz olarak ertelendi. Dedikoducu Polis bu konudaki başka bir haberi bozdu Matthew McConaughey Julia Roberts ile flört ediyor aynı tabloda olmayanları okuyun. En azından, basılı dergi için biraz utanç verici.

anna kendrick justin timberlake film

Hatalar Boldur

Makale ayrıca başka bir hikayeye de atıfta bulunuyor Dedikoducu Polis Jolie'nin ' yavrularını Londra'ya taşımak . ' Jolie şu anda ülke dışına taşınmaya çalışmıyor, Pitt de ' Jen ile tekrar beraber ve Jen çocuklarıyla bağ kuruyor. ' Biz hikayeyi çürütmek bu tabloidden bir Pitt ve Aniston buluşmasının sayısız kere .

Bu Tabloid'den Daha Fazla Teatrik

Yaklaşık bir ay önce, bu tabloid, Pitt ve Jolie'nin tekrar bir araya gelmek , iddiaya göre bu süreçte Aniston’ın kalbini kırdı. Şimdi, Pitt'in işleri sivil tutmak için Aniston'a güvenmesi ile anlaşmazlık içinde olduklarını iddia ediyor. Yeniden birleşme iddiasından bahsedilmiyor, tıpkı bir dahaki sefere bu makaleden bahsedilmeyeceği gibi. Yeni fikir sahte bir Pitt veya Jolie hikayesi yürütüyor.

Kaynaklar

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.