Felicity Huffman üniversite kabul skandalının sonuçlarıyla hayatı ve kariyeri mercek altına alınan insanlardan biriydi. Geçen yıl bir tabloid, Huffman’ın kocasını iddia etti. William H. Macy , hapis cezasını çektikten sonra onu terk etmeyi planladı. Oyuncu hapiste geçirdiği süreyi tamamladığından, Dedikoducu Polis rapora bir göz atıyor. İşte bildiklerimiz.

Felicity Huffman Özgür Ve Bekar Bir Kadın mı?

Geçen Ekim, Kadınlar Günü bunu bildirdi Huffman ve Macy boşanıyordu aktrisin 14 gün hapis cezası tamamlandıktan sonra. The Utanmaz aktör itiraf skandalında suçlanmadı. The Umutsuz Ev Kadınları Ancak yıldız, skandaldaki rolü nedeniyle suçunu kabul etti.Gazeteci, Huffman’ın Macy ile olan evliliğinin darmadağın olduğunu ve aktörün, karısının birisine kızının SAT sınavını almak için 15.000 $ ödediğinin 'farkında olmadığını' iddia etti. Dedikoducu Polis Macy'nin karısının ne yaptığını bildiğini itiraf ettiğini belirtmeli, ama yine de sözde içeriden biri söyledi Kadınlar Günü aktör, karısının eylemlerinden 'duman çıkarıyordu'. Kaynak, Macy’nin 'iyi bir adam olduğunu ve onu seviyor' olduğunu ekledi ancak 'ona bir daha güvenebileceğinden' emin değildi.

Felicity ve William Şimdi Nerede Duruyor? İşte Gerçek

Daha önce de belirttiğimiz gibi, William H. Macy karısının skandaldaki rolünün farkındaydı ve hatta onun adına yargıçla konuştu. Oyuncu, çile boyunca ve hatta sonrasında karısını desteklemeyi planladığını bile belirtti. Dedikoducu Polis ayrıca raporu reddeden çiftin sözcüsü ile görüştü. Ek olarak, Felicity Huffman'ın zamanına hizmet etmesinin üzerinden bir yıl geçti ve ikisi hala çok birlikte. Bu yılın başlarında Huffman, kızlarını babalarını desteklemek için aldığını gördü onun oyununda. Dürüst olmak gerekirse, aile çileyi elinden geldiğince geride bırakmış gibi görünüyor.

Saadet ve William’ın Evliliği Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Skandal patlak verdiğinden beri, Dedikoducu Polis diğer birkaç yanlışı düzeltti Huffman ve Macy’nin evliliğiyle ilgili hikayeler . Örneğin, yakaladık Yaşam tarzı iddia ettiği için geçen yıl Huffman ve Macy ayrı hayatlar yaşıyorlardı Üniversiteye kabul tartışmasının ardından. Geçen Nisan ayında, National Enquirer iddia etti Huffman ve Macy boşanıyordu . Çürüttüğümüz başka bir sahte rapor geldi TAMAM MI! Macy iddia edilen Huffman ile evliliğini kurtarmak için kariyerini askıya aldı . Bu hikayelerin hiçbiri uzaktan doğru değildi ve gerekirse daha fazla çürütmeye devam edeceğiz.

Huffman’ın eylemlerinden bağımsız olarak, Macy onun yanında kalmıştır. Eşler yolda bir çıkıntıya çarpmış olabilirler, ancak yine de güçlü gidiyorlar ve hayatlarıyla ilerliyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.