Hem moda dünyasının hem de Hollywood'un emektarı olarak, Cindy Crawford olası kan davaları hakkında dedikodu yapmaya yabancı değil . Ancak, ona karşı Amal clooney bu yıl birkaç kez, iki kadının kendi kocaları arasındaki yakın dostluğu düşünürsek, çoğu insanı şaşırttı. Verge Gerber ve George Clooney . İşte Crawford ve Amal arasındaki ilişki hakkında duyduklarımız.

Cindy Crawford, Amal Clooney ile 'Savaşta' mı?

Bu yılın başlarında, TAMAM MI! söylentileri başlattı 'George & Rande’ın Eşleri Savaşta!' başlıklı makalesinde ikisi hakkında Çıkışa göre, George ve Gerber, arkadaşlıklarının eşlerinin de aynı şekilde hissedeceğini garanti etmediğini zor yoldan öğrenen gerçekten sağlam arkadaşlardı. Amal'ın uluslararası adalet çatışmalarına karışmış bir avukat olması ve Crawford modelleme dünyasının en ünlü isimlerinden biri olmasıyla, dünyaları bir anda kesişmiş gibi görünmüyordu. Çiftlere yakın bir kaynak, 'Ortak hiçbir yönleri yok,' diye açıkladı. 'Amal, Cindy'yi materyalist buluyor ve Cindy, Amal'dan her duyduğunda değerli olan her şey hakkında ders verilmesinden bıktı.'Amal'ın kendisini ve kocasının çiftten herhangi bir zaman geçirmesini engellemek için elinden gelenin en iyisini yapması yeterince kötüydü, Crawford ve Gerber'i birden fazla çifte randevu girişiminde hayal kırıklığına uğrattı. The Adil oyun aktris görünüşe göre George’un seçimi olmadığını biliyordu ve sorunlar için Amal’ı suçladı. 'Bunlar kocaları tarafından ders verilmesinden hoşlanmayan iki inatçı bayan,' diye paylaştı.

Savaş George Clooney ve Rande Gerber'ı Etkiledi

Star benzer bir hikaye yayınladı , materyalist veya vaaz olarak diğerini denetleyen iki çatışmaya işaret ediyor. Başka bir isimsiz kaynak, 'Birlikte aynı odada olmaya gerçekten dayanamazlar,' dedi. Bu sefer, kavgalarının kurbanı olan sadece çifte randevular değildi. Pandemik kilitlenmelerle birleştiğinde, kadınların savaşı, George ve Gerber'in tek başlarına buluşamayacakları anlamına geliyordu. İçeriden bir kişi dergiye 'Bu, adamları zor durumda bırakıyor' dedi. Birlikte daha fazla erkek işi yapacaklardı ama bu aynı zamanda Cindy ve Amal'ı da üzüyor. Kazanamayacakları için kaybediyorlar. '

Amal Clooney ve Cindy Crawford Gerçekten Arkadaş mı?

Bu hikayelerin bu kadar şaşırtıcı gelmesinin nedeni, her zaman iki kadının aslında o kadar iyi anlaşmış gibi görünmesi ki, magazin dergileri bile buna itiraz edemez. Geçen yıl National Enquirer RadarOnline adlı çevrim içi cephesi arkadaşlıklarıyla daha çok ilgileniyorlar herhangi bir kan davasından daha çok. Hikayenin çoğu, Clooney'lerin nasıl tamamen parçalandığına dair spekülasyonlar yapmakla harcanırken, hepsi ünlü ve yakın arkadaşlık tarafından çerçevelendi. Çıkış, ikilinin birlikte bir 'kızlar gecesi' geçirdiğini ve Amal'ın, George'la 'çökmekte olan evliliği' hakkında sevgilisine 'sırlarını aktardığını' söyledi.

Tipik tabloid tarzında, yalanlarını satmak için arkadaşlıklarının gerçeğini kullandı. Bununla birlikte, kuruluşun kalitesiz haberciliği, iki kadın arasındaki gerçek ilişkiyi boşa çıkarmaz. Cindy Crawford ve Amal Clooney’nin arkadaşlığıyla ilgili araştırmamızda belirttiğimiz gibi, ikisi arasında herhangi bir kötü kan izi yok. Crawford alenen fışkırdı Amal'a ne kadar saygı duyduğunu ve konuşacak şeyleri asla bitmediğini. Onlar bile kocalarına kefil oldu Bu yılın başlarında George’un doğum günü partisinde birlikte özel bir zaman geçirmek için. İkisi arkadaş, nokta.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr Kilosu Üzerinden 'İlk Büyük Kavga' Yaptı

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Rapor: 'Umutsuz' Shannen Doherty 'Mucize Tedavi' Arayışında

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Lonely 'Ryan Seacrest' Pişman Olmak 'Sağlık Krizleri Arasında Sevgiye Kariyeri Takmak: Haber Yapın