Yonga ve Joanna Gaines en çok HGTV dizisinin eski sunucuları olarak bilinirler Sabitleyici Üst ama aynı zamanda bazı aptal tabloid hikayelerin de merkezinde yer alıyorlar. İşte dört sahte makale Dedikoducu Polis Yenileme gücü çifti, kariyerleri ve sözde altıncı bebekleri hakkında hata yaptı.

Ekim ayında, Temasta iddia eden bir hikaye yayınladı Gaineses başka bir çocuk bekliyordu . Magazin gazetesinin bu sözde hamileliğe dair gerçek bir kanıtı yoktu, ancak isimsiz bir kaynak dergiye Joanna'nın mide bulantısı ve garip istek duyduğunu ve Chip'in 'her zamankinden daha fazla üzerine titrediğini' söyledi. Kaynak, 'bir duyuru yapmalarının sadece an meselesi' olduğunu düşünüyordu. Daha fazla bilgi edinmek için, Dedikoducu Polis Hikayeyi 'tamamen yanlış' olarak reddeden bir Gaines sözcüsüne ulaştı ve ' Temasta ilk etapta onay veya yorum için uzanmaya çalışsaydım, onlara aynı şeyi söylerdim.Ocak ayı başlarında, Yaşam tarzı bunu söylemek için geldi Chip ve Joanna bir kız bekliyorlardı . Gazeteye göre, DIY yıldızları Noel'de bebek sahibi olduklarını ve kız olduğunu öğrendi. Sözde bir kaynak, çiftin iki cinsiyet ifşa duyurusu yapmayı planladığını iddia etti, 'biri sadece aile için, diğeri hayranlar için.' Gazete gazetesinin Gaineses'ten büyük bir duyuru çalması biraz kabaydı ama Joanna aslında hamile değildi. Dedikoducu Polis Bir kez daha Gaineses temsilcisine ulaştı ve bize “bu söylentinin gerçek anlamda sıfır gerçek olduğunu söyledi. Tamamen yanlış. ' Çift bir kez daha bebek beklemiyordu.

En son, Temasta bir kez daha ısrar ediyordu Chip ve Joanna Gaines altıncı çocuklarını doğuruyorlardı. . Çift, Joanna’nın 42. doğum gününde çocuğun bir kız olacağını öğrendi. Başka bir şüpheli habercisi, 'Bu aile için gelmiş geçmiş en iyi yıl olacak' dedi. Ancak, bu noktaya kadar tahmin edebileceğiniz gibi, bu doğru değildi. Gaineses'in sözcüsü, makalenin iddialarını bir kez daha reddettiğinde, Dedikoducu Polis uzandı ve bir kez daha magazin dergisinin temasta yorum için.

Ve magazin dergileri de bebek söylentileriyle bitmiyor, Geçen Kasım, TAMAM MI! yanlış olarak bildirdi çift, yaklaşan Magnolia ağının lansmanını erteliyordu. stres nedeniyle. Bir başka iddia edilen 'içeriden', Joanna ve Chip Gaines'in 'kendilerine gelen iş talepleriyle her açıdan mücadele ettiklerini' söylediği ve 'her şeyi halledebileceklerini düşündüklerini, ancak yapamayacaklarını' ve baskıyı eklediklerini söyledi. evlilik sorunlarına yol açıyordu. Dedikoducu Polis Gaineses'in sözcüsü, bunların hiçbirinin doğru olmadığına dair güvence aldı. Ağın Magnolia için planlanan prömiyer tarihi Ekim 2020 olarak planlanmıştı ve bu noktada ertelenmemişti. Ağın lansmanı aslında Nisan ayı itibarıyla ertelendi koronavirüsün neden olduğu kapanmalar nedeniyle ama belli ki Kasım ayında bu bir düşünce değildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.