Miranda lambert Adlı kişinin kişisel hayatı uzun süredir magazin dergileri tarafından hedef alınmaktadır. Eski erkek arkadaşlarıyla evlendiği güvenilmez hikayelerden, hatta söylentilere kadar Blake Shelton ve Gwen Stefani arasında sorunlara neden oluyor hiç bitmeyen bir destan oldu. Dedikoducu Polis Lambert ve gerçekte kiminle evlendiğiyle ilgili düzelttiğimiz birkaç hikayeyi yuvarladı.

Miranda Lambert: Hamile Gelin mi?

Ağustos 2018'de, Dedikoducu Polis dergiyi açığa çıkardı, Yaşam tarzı iddia etmek için Lambert hamileydi ve evleniyordu . O yılın başlarında, ülkenin yıldızı Turnpike Troubadours grubunun başrol oyuncusu Evan Felker ile çıktı. İsimsiz bir kaynak, Lambert'in Felker'den bir bebek beklediği ve ikisinin 'karı koca gibi yaşadığı' çıkış noktasına döküldü. Sahte içeriden biri, Felker’in boşanmasının sona ermesinden sonra, o ve Lambert'in “bir düğün planlamak için acele ettiklerini” haberine iftira etti. Bir töreni ve kutlamayı hızlandırmaya çalışıyorlar ve Noel veya Yılbaşı gecesi evlenmeyi umuyorlar. ' Bununla birlikte, tabloid'in yanlış parçanın zamanlaması yetersizdi. Lambert, bekar bir kadın olduğunu açıkladı ve bu da, prizin tüm önermesini yanlış kılacaktı.Miranda ve Evan Hala Gizlice Çar mı?

Maalesef, magazin dergileri o zamanki ipucunu alamadılar. Lambert ve Felker ayrıldı . Bir kaç gün sonra, TAMAM MI! iddia edilen Lambert gizlice evli Felker . Gazeteci, o yılın yazında, ikilinin Lambert’in Tennesse malikanesinde gizlice evlendiğini ve evliliklerin olmasının nedeninin Lambert'in hamile olduğu iddia edildiğinden kaynaklandığını iddia etti. Sözde bir kaynak, Felker'ın boşanma sürecini yabancılaştığı karısı Staci'den aldığını söyledi, 'çünkü o ve Lambert'in' evlenmek ve bir aile kurmak gibi zamana duyarlı planları vardı. ' Şarkıcının Felker ile evlendiğine dair anlatıyı zaten düzelttiğimizden ve ikisinin ayrıldığı doğrulandığından, zor olmadı. Dedikoducu Polis Bu sahte hikayeyi bozmak için.

Miranda, Anderson East ile Evlenmekten Vazgeçti mi?

Bu hikayelerin yayınlanmasından önceki yıl, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta iddia etmek için Lambert, Anderson East'e olan düğününü iptal etti. Country şarkıcısı Aralık 2015'te R&B sanatçısı ile çıkmaya başladı. Dergi, Lambert'in eski kocası Blake Shelton'dan önce evlenmek için acele ettiğini iddia ettikten sonra, Lambert ve East'in işleri yavaşlatmaya karar verdiğini iddia etti. Şüpheli bir içeriden biri, Lambert dergisine yeniden evlenmekten korktuğunu, çünkü ilk evliliğinin “yaralarının” Doğu'ya bağlı kalmasına rağmen “iyileşmediğini” söyledi. O zamanlar East ve Lambert çok birlikteydiler, ancak ikisinin asla evlenme planları yoktu. Ek olarak, Lambert ve East, Felker ile bir ilişki kurmadan önce 2018'de ayrıldı.

Miranda Lambert ve Blake Shelton’ın Altar Yarışı

Ve ilgili olarak Lambert eski eşini “dövmek için acele ediyor” mihraba, o da tamamen uydurulmuştu. Lambert, 2019 yılına kadar şu anki eşi Brendan McLoughlin ile yeniden evlenmedi. Lambert hiçbir zaman eski eşini geçmek için acele etmedi ve tekrar evlenmeden önce zamanını aldı. 2011'de evlendiği Shelton, hala Stefani ile bir ilişki içindedir ve ikisi, magazin dergilerinin devam etme girişimine rağmen henüz evlenmemişlerdir. çift ​​ayrıca 'gizlice' düğümü bağladı .

Görünüşe göre bu güvenilmez yayınlar Lambert hakkında sadece kopya satmak için ayrıntılı hikayeler uydurmaya devam ediyor. Bu çıkışların hiçbiri şarkıcının hayatına dair herhangi bir kavrayışa sahip değil.