Anne Heche ister Ellen DeGeneres bir tabloid raporuna göre geri döndü. Elbette talk-show sunucusu hala mutlu bir şekilde evli Portia de Rossi . Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir ve gerçekte neler olduğunu açıklayabilir.

Bu ayın başlarında Heche, 10 yıldan uzun süredir ortağı olan James Tupper'dan ayrıldığını duyurdu. Şimdi eski çiftin birlikte iki çocuğu var. Aktris açıklamasında, 'İlişkiler değişir ve büyür, bunun için zaman ayırıyoruz. Birbirimizi çok önemsiyoruz ve iki güzel oğlumuzu sevgi ve uyum içinde yetiştirmeye devam etmeyi planlıyoruz. Ailemiz geliştikçe gizliliğimize izin verdiğiniz için teşekkür ederiz. '



Heche’nin mahremiyet talebine rağmen, Avustralya dedikodu dergisi KB 'Ellen'ı geri kazanmayı hedeflediğini' bildiğini iddia ediyor. İkili, 2000 yazında ayrılmadan önce kabaca üç buçuk yıl çıktı. Şimdi yaklaşık 18 yıl sonra, sözde 'içeriden' bir çıkış, 'Anne ve Ellen her zaman birbirlerinin büyük aşkıydı' diyor.

Sözde kaynak, 'Korkunç bir ayrılık yaşadılar, ancak bu yangının hala devam etmediği anlamına gelmiyor' diyor. Bu amaçla, yayın bir yoruma işaret ediyor Heche, 2001 yılında Barbara Walters'a DeGeneres'in 'yaşadığım en iyi seks' olduğunu söylemişti. Tabloid, açıklamanın yapıldığı bağlamı uygun bir şekilde dışarıda bıraktı. Heche sadece DeGeneres değil, aynı zamanda o yıl evlendiği Coley Laffoon ile olan ilişkisi üzerine de düşünüyordu. Eski kız arkadaşının şimdiye kadarki en iyi seksin kaynağı olduğunu açıkça belirtti… ta ki Laffoon resme girene kadar.

Yine de dergi, Heche'nin DeGeneres için 'hala bir meşale taşıdığını' savunuyor ve 'Portia, uyarıl' ve 'Dikkat et, Portia' gibi aptalca satırlar içeriyor. Ne yazık ki çıkış, DeGeneres ve de Rossi'nin ölümcül çileden “atlatmış” olmalarına rağmen, “Ellen'ın gerçek aşkı biçiminde daha çok kalp kırıklığı yaşanabilecek gibi görünüyor. '”

Ama gerçekten sırf Heche'nin Tupper'dan ayrılması yüzünden yayın onu DeGeneres'e yeniden bağlamaya çalışıyor. En ünlü eski sevgilisiyle gerçekten yeniden bir araya gelmeye çalışmıyor, eğer öyleyse TV kişiliği romantik bir uzlaşmaya açık olmayacaktı. DeGeneres, de Rossi'ye o kadar bağlıdır ki, İnsanlar Sevgililer Günü hediyesi kılavuzu .

Yine de dedikodu medyasının bu yoldan gitmesi hiç de şaşırtıcı değil. İki gün önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star haksız iddia için DeGeneres, de Rossi ve Heche ile bir 'aşk üçgeni' içindeydi . Bu tipik bir tabloid hareketidir: Bir yıldız bekar olduğunda, onları bir eski sevgiliye bağlayın. Ama burada gerçek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.