Oldu anne Hathaway gerçekten üzüldüm Matthew McConaughey Yeni filmlerini çekerken vücut kokusu? Oyuncu, kötü şöhretli bir şekilde deodorant kullanmıyor, bu da sözde sette bir problemdi. Huzur . Dedikoducu Polis bu söylentiye baktık ve şimdi bildiklerimizi açığa çıkarabiliriz.

Anne: B.O.'da Devriye, ”kitabının son baskısında bir başlık okur TAMAM MI! . Gazeteye göre, Hathaway ve McConaughey yaklaşan gerilim filmi için 'seksi sahneler' çektiklerinde, 'erkeksi kokusundan' korunmak için ısrar etti. Sözde 'içeriden' biri, 'Temelde' Matthew, seni seviyorum ama kokuyorsun 'dedi.Derginin sözde habercisine devam ediyor: 'Film çekilmeden önce yıkanması için onu ikna etti.' Aldatıcı kaynak ayrıca McConaughey'nin sözde hoş olmayan kokusunu örtbas etmek için mürettebata 'sette tütsü yaktığını' iddia ediyor. Fakat için çekim Huzur yaklaşık bir yıl önce gerçekleşti . Yapım sırasında böyle bir sorun varsa, neden şimdi ortaya çıkıyor? Bu hikayeden şüphelenmenin tek nedeni bu değil.

Makalenin hiçbir yerinde, Hathaway ve McConaughey'nin daha önce 2014'lerde herhangi bir olay olmadan birlikte çalıştıklarından bahsedilmiyor. Yıldızlararası . Aslında, o projenin prömiyerlerinden birinde, Hathaway, onunla sahneleri paylaşmaktan ne kadar 'onur duyduğunu' tartıştı . Yaklaşık aynı zamanda, Hathaway, McConaughey ile evinde takılmakla ilgili eğlenceli bir hikaye anlattı. American Cinematheque tarafından onurlandırıldığı gibi. Bununla birlikte, kokusundan rahatsız olduğundan hiç bahsetmedi. Aksine, setteki ilk buluşmalarını hatırlayarak, 'Çok havalı görünüyorsun ve çok samimi görünüyorsun ve ben gidiyorum ve bence' Vay canına, bu adam harika. '

Ama McConaughey’in kokusu bu kadar sorunluysa, Hathaway neden onunla tekrar çalışmak için kaydolmuştu? İşte gerçekten devam ediyor gibi görünen şeyler: Ne zaman İnsanlar McConaughey'i 'Yaşayan En Seksi Adam' olarak adlandırdı 2005'te çıkışa '20 yıldır deodorant kullanmadığımı' itiraf etti. Sonra 2008'de, McConaughey bir Playboy Kate Hudson'ın bir zamanlar ona deodorant takması için nasıl yalvardığıyla röportaj filme alırken. Bununla birlikte, her zaman taze olduğundan emin olmak için günde birkaç kez duş aldığını açıkladı.

Şaşırtıcı bir şekilde, TAMAM MI! makalesinde bu anekdotun bir kısmından bahsediyor, ancak McConaughey’in düzenli duşları ile ilgili kısmı dışarıda bırakıyor. Öyle görünüyor ki, deodorant kullanmadığıyla ilgili bilinen bir geçmişi olduğu için ve için fragman Huzur sadece iki hafta önce yayınlandı , tabloid, Hathaway'in McConaughey’den B.O. sette ve 'yıkanmasını' talep ediyor. McConaughey'in on yıl önce günde birkaç kez duş aldığını söylemesine ve Hathaway'in daha önce onunla çalışırken herhangi bir problemi olmamasına rağmen, yaklaşık bir yıl önce çekilen filme rağmen.

Bu masalın sahtekârlık kokusu olduğunu söylemek biraz yetersiz kalır. Dedikoducu Polis Hikayenin 'tamamen uydurma' olduğunu savunan Hathaway’in temsilcisi ile de konuştu. Aynı derginin haksız yere suçlandığına dikkat edilmelidir. Hathaway üretimi ile sorunlara neden olmaktan Barbie .

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.