anne Hathaway , Richard Gere ve Quentin Tarantino hepsi ailelerine yeni bir neşe paketi ekliyor. Yeni yılda yeni doğan bebek bekleyen tek yıldızlar onlar değil. 2020 bebek patlaması yılı olacak!

Gere ve eşi Alejandra Silva, gelecek yıl ikinci çocuklarını ağırlamak istiyor. 2018 yılında evlenen çift, Şubat ayında oğulları İskender'i karşıladı. Gear ayrıca eski karısıyla paylaştığı 19 yaşında bir oğlu var, Silva da aynı şekilde altı yaşındaki bir oğlunu eski kocasıyla paylaşıyor.Tarantino ve eşi Daniella'nın çalışmalarına yeni bir kişi geliyor. 2018 yılında evli olan Bir Zamanlar Hollywood'da yönetmen ve eşi Ağustos ayında ilk çocuklarına hamile olduklarını açıkladılar.

Hathaway ailesine tatlı bir bebek daha ekliyor. O ve kocası Adam Shulman zaten üç yaşındaki Jonathan'ın ebeveynleri. Film yıldızı, büyüyen yumruğunun bir özçekimini Instagram'a göndererek hamileliğini duyurdu.

Carson Daly ve karısı Siri yakında altı kişilik bir aile olacak. Dört numaralı bebek Jackson, Etta ve Londra'nın büyük kardeşlerine katılacak. The Bugün ev sahibi yapacak çok fazla hokkabazlık yapacak.

Khloe Kardashian’ın en yakın arkadaşı Malika Haqq anne kabilesine katılıyor. Kısa süre önce bir erkek bebek sahibi olduğunu ortaya çıkaran Haqq, bebeğin babası hakkında çekingen davranıyor. Açıkça ona isim vermeyi reddetti.

Alacakaranlık aktör Jackson Rathbone, eşi Sheila ile üçüncü çocuklarını beklerken bunu yine yaptı. Büyük çocukları Monroe ve Presley, artık patronluk yapacak yeni bir bebek kardeşleri olacağı için kesinlikle bulut dokuzda.

Hit Netflix şovunda şöhrete kavuştu Turuncu yeni siyahtır Daniella Brooks'un geleceğinde yeni bir rolü var: anne! 29 yaşındaki yıldız, Temmuz ayında Instagram sayfasında beklediğini açıkladı.

Bir diğeri Turuncu yeni siyahtır Laura Prepon, ailesini de birer birer büyütüyor. O ve kocası Ben Foster, yakında iki yaşındaki kızları Ella için oynayabilecekleri yeni bir küçük erkek veya kız kardeşe sahip olacaklar. Üç kalabalıktır ama dördü parti!

Büyük boy süper model Ashley Graham ve dokuz yaşındaki kocası Justin Ervin ilk çocuklarını bekliyorlar. Model, çiftin dokuzuncu yıldönümüyle aynı gün Instagram'da duyuruyu yayınladı. Bu bebek çok güzel bir bebek olacak.

Tüm bu yıldızların aslında yeni yılda bebekleri olmasına rağmen, diğerleri hakkında pek çok yanlış söylenti yayıldı. KB bunu bildirdi Miley Cyrus, Liam Hemsworth’ün bebeğine hamile olduğu söyleniyor , fakat Dedikoducu Polis bunun yanlış olduğunu belirledi. Bu yayın aynı zamanda hızlı bir şekilde şunu iddia etti: Hailey Baldwin, Justin Bieber tarafından hamile bırakılmıştı ama bunun yanlış olduğu da kanıtlandı. Dedikoducu Polis . 2020'nin getirdiği yeni yüzleri görmek için sabırsızlanıyoruz!

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.