anne Hathaway yanlış bir rapora rağmen bir mürettebat üyesinin yaklaşmakta olan filminin setinde bıçaklandığı bir olayın ardından 'korku içinde yaşamak' değil. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Dergi durumu istismar ediyor gibi görünüyor.

Geçen ay, Hathaway’in yaklaşan filminin Birleşik Krallık setinde çalışan bir ekip üyesi, Cadılar , bir iş arkadaşıyla bir çatışmada bıçaklandı. Mağdur, boynunda küçük bir kesik geçirirken, saldırgan tutuklandı ve daha sonra kefaletle serbest bırakıldı. Filmin arkasındaki stüdyo olan Warner Bros. daha sonra bunun polis tarafından ele alınan 'izole bir iş yeri olayı' olduğunu doğruladı. Bıçaklanma meydana geldiğinde Hathaway'in sette olup olmadığı belli değil.Göre National Enquirer aktris, işini yapmakta zorlandığı noktaya kadar 'saldırı tarafından özünden sarsıldı'. Sözde bir kaynak çıkışa, 'Güvenli ve güvenli bir film seti olması gereken şeyde bu kadar korkunç bir şeyin nasıl olabileceğini kavrayamıyor' dedi. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, fiyaskonun 'onu derinden etkilediğini' ve şimdi kendi güvenliğinden endişe duyduğunu iddia ediyor.

Gazetenin hikayesi anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Hathaway’in kendi sözcüsü bunu kurgu olarak reddetmek için kayda geçiyor. Derginin sözde 'içeriden' iddialarına rağmen, oyuncu adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, setteki olay nedeniyle 'korku içinde yaşamadığını' onaylar.

Bu rastgele bir saldırı değildi ve Cadılar bilinmeyen bir saldırgan tarafından özel olarak hedef alınmadı. Bıçaklanma, birbirini tanıyan iki adam arasında çıkan hararetli bir tartışma sırasında meydana geldi. Gelecekte kimsenin güvenliğinin tehlikede olduğuna inanmak için hiçbir neden yok.

Aktrisin filmlerinin setinde olup bitenlere gelince, magazin dergileri pek fazla içgörüye sahip değil gibi görünüyor. Mayısta, Dedikoducu Polis çağırdı Enquirer Kardeş satış noktası, Star , haksız yere iddia ettiği için Hathaway filmini çekerken rol arkadaşlarıyla rekabete girmişti. Acele . Aktrisin temsilcisi hikayeyi 'saçma' olarak nitelendirdi ve bize 'filmi çekerken bir patlama yaşadığını' garanti etti. Yardımcı yıldız Rebel Wilson da dahil olmak üzere oyuncu kadrosunun geri kalanıyla olan kimyası, filmin tanıtım turu sırasında belirgindi.

Ayrıca geçen yıl, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Diğer kardeş yayını, Küre hakkında bir hikaye uydurmak için Hathaway onunla kan davası Ocean's 8 birlikte yıldızlar . Bununla birlikte, filmin yıldızlarının birbirlerine taptığını kanıtlayan çok sayıda kanıt vardı; buna sevgi dolu Instagram gönderileri göndermek ve röportajlar sırasında birbirlerini övmek de dahil. En azından bu son makale sahte bir kan davası içermiyor, ancak Hathaway'in işte korktuğu fikri temelsiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.