anne Hathaway ve onun kocası Adam Shulman Yanlış bir tabloid haberine rağmen nerede yaşayacakları konusunda kavga ettikleri için evlilik sorunları yaşamıyorlar. Dedikoducu Polis sadece var olmayan dramayı çürütebilir. Bize tamamen uydurma olduğu söylendi.

Göre TAMAM MI! Aktris, New York City'den ayrılıp Los Angeles'a geri dönüp film kariyerine odaklanmak istiyor, ancak beş yıllık kocası küçük oğlunu Manhattan'da büyütmek konusunda ısrar ediyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Anne’nin Judy Garland biyografisi sonsuza kadar beklemede göründüğü için, şimdi bu harekete her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Bu onun için büyük bir hayal kırıklığıydı, bu yüzden çok zorluyor ama Adam kıpırdamıyor. 'Wer ist Barbara Streisand Ehemann

Prizin şüpheli içeriden biri, Shulman'ın 'Los Angeles'ta iyi bir destek sistemine sahip olmadığını hissettiğini' ve sözde çatışmanın ilişkilerini olumsuz etkilediğini söyleyerek devam ediyor. 'Anne arkadaşlarına Adam için çok şey feda ettiğini söylüyor ve şimdi sıra onda,' diye ekliyor sözde kaynak. Adam'a gelirse gelmesin Los Angeles'a geri döneceğini söyledi.

Sadece, tabloid'in düzmece hikayesinde büyük bir sorun var: Hathaway ve Shulman'ın hem New York hem de Los Angeles'ta evleri var. Aktrisin temsilcisi söyler Dedikoducu Polis eşlerin 'nerede çekim yapması gerekebileceğine bağlı olarak her iki kıyıda da eşit zaman geçirdiklerini.' Ayrıca, doğu kıyısında yaşamayı seçen ve hala başarılı Hollywood kariyerlerine sahip olmayı başaran birçok film yıldızı var. Her şeye rağmen, Hathaway bicoastal, bu yüzden oyuncu için sorun değil.

Ayrıca kayda değer, Hathaway ve Shulman kısa süre önce Connecticut'ta bir ev satın aldı Manhattan'daki mülklerine ek olarak, doğu kıyısında vakit geçirmekten hoşlanıyor. Ek olarak, Hathaway geçen yıl hem İspanya'da hem de Karayipler'de film çekti, bu yüzden yine de sık sık iş için seyahat etmek zorunda kaldı. Ne yazık ki, TAMAM MI! aktris hakkında hikayeler uydurma alışkanlığı var, bu yüzden sahte makaleye özellikle şaşırmadık.

Dedikoducu Polis kısa süre önce gazeteyi, Hathaway'in yaklaşmakta olanın tamamen yaratıcı kontrolü için stüdyo yöneticileriyle kavga ettiğini iddia ettiği için basmıştı. Barbie film. Bu fabrikasyondan kısa bir süre önce, dergiyi, oyuncunun Julia Roberts ile yıllarca süren bir çekişme içinde olduğunu yanlış bir şekilde iddia ettiği için aradık. Hathaway’in evlilik ve yaşam durumunu çevreleyen bu son makale eşit derecede yanlıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.