Yapar Angelina Jolie sık sık yemek yemeyi unutur musun? Bugün tam olarak bir yıl öncesinden bir tabloid hikayesinin ardındaki dayanak buydu. Dedikoducu Polis o zaman yanlış olduğunu bildirdi ve şimdi 12 ay sonra diyetiyle ilgili iddianın yanlış olduğu ve hala devam ettiği açık.

21 Ocak 2018'de, Avustralya baskısı TAMAM MI! Jolie'nin sadece 77 kilo ağırlığında olduğunu iddia eden bir kapak hikayesi yayınladı ve bunun nedeni, yemek yemenin bazen onun için sadece sonradan düşünülmüş olmasıydı. Yayını anlatan sözde 'içeriden' bir alıntı yapıldı, çünkü aktrisin hayatı 'kaostan' başka bir şey olmadığı için Jolie genellikle 'yemek yemeyi unutur'. Jolie, tamamen aç kalmadığından emin olmak için, çıkışı bildirdi, Jolie biraz 'greyfurt ve çilek' yiyip birkaç bardak 'sıcak su ve limon' içerdi.Bununla birlikte, tabloid, Jolie'nin kasıtlı olarak iştahını bastırdığını da iddia etti. Bir kaynak, kilolarını düşük tutmak için Jolie'nin “sigara içip kahve içtiğini” ve bunu çocukları uyanmadan önce yaptığını, böylece onun “günlük paket alışkanlığını” görmemesi için ısrar etti. Günde meyve ve içeceklerden sadece birkaç yüz kalori tükettiği varsayılan dergiyi korudu, Jolie’nin ağırlığı “yeni düşük” e düştü ve bu da arkadaşlarının endişelenmesine neden oldu.

Aslında, dergi Jolie'nin meyve, kahve, su ve sigaradan oluşan bir diyet uyguladığını iddia etmeden önce ve aradan geçen yıl içinde, dondurmaya düşkünlüğünün yanı sıra sağlıklı yiyecekler satın alırken defalarca fotoğraflandı. Örneğin Ekim 2017'de, Jolie, Cadılar Bayramı alışverişi yaparken tek başına Baskin-Robbins dondurma külahının tadını çıkarırken görüldü . Ve sadece birkaç ay önce paparazziler de parladı Jolie ve oğlu Pax birlikte dondurma yiyor .

Ek olarak, Ağustos ayında birkaç limon, çilek ve greyfurt yemekten uzak Jolie ve çocukları Whole Foods'tan çok sayıda çantayla fotoğraflandı. . Aktrisin zayıf olduğu doğru ama yıllardır zayıf. Geçen yıl Dedikoducu Polis kayıtta konuşma yetkisi olmayan bir Jolie içeriden biri tarafından söylendi, bulvar gazetesinin kapak hikayesi doğru değildi ve 365 gün sonra yanlış kaldı.

Nennen Sie alle Baldwin-Brüder

Avustralya versiyonu TAMAM MI! Jolie hakkında daha önce yanıldı. Örneğin, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia edildiğinde yayını bozdu Jolie, Drake'i 'oyuncak çocuğu' ve çocuklarının 'babası' yapmak istedi . Tabii ki hikaye saçmaydı.

Bazen, Dedikoducu Polis okuyucuların makalelerin nasıl geliştiğini görmesini sağlamak için bir yıl önceki bir raporu yeniden ziyaret edecek. Anlatının aksine, zaman geçtikçe Jolie sadece sigara ve kahve ile yaşıyor , aktrisin iyi beslendiği ve hatta ara sıra kalorili atıştırmalıklar aldığı açık. Ortaya çıkan tek şey, derginin Jolie hakkındaki hikayesiydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.