Angelina Jolie ayrıldıktan sonra asla 'Hollywood'u terk etmek' zorunda kalmadı Brad Pitt . Bir yıl önce, bir web sitesi yanlış bir şekilde oyuncunun ayrılık nedeniyle kariyerini kaybedeceğini iddia etti. Ancak zaman gösterdi Dedikoducu Polis şüpheli hikayeyi ifşa etmek haklıydı.

24 Şubat 2017'de seslendik Ünlü Kirli Çamaşırhane 'Brad Pitt Boşandıktan Sonra Angelina Jolie Hollywood'u Bırakmaya Zorlandı: Kimse Boşanmış Solo Star ile Çalışmak İstemiyor mu?' Site, Jolie’nin profesyonel geleceğinin tehlikede olduğunu iddia etti çünkü 'yöneticiler eskisi kadar onunla çalışmaya istekli değiller.' Kanıt olarak, web sitesi Jolie'nin çıktığını gösterdi. Doğu Ekspresinde Cinayet Pitt'ten ayrılmadan bir aydan fazla zaman önce bu projeden ayrılmasına rağmen. Öyleyse, ayrılık henüz gerçekleşmemişken boşanmanın o filme katılımını etkilediğini ileri sürmek mantıklı gelmiyordu.Blog, Jolie’nin “fiyat etiketinin” “Netflix gibi bilim adamları için bile haklı çıkarılamayacak kadar yüksek olduğunu” iddia etmeye devam etti. Yine de yayınlanmaya devam eden Netflix'ti Önce babamı öldürdüler geçen sonbaharda dünya çapında, çok büyük beğeni topladı. Yayın hizmeti, Pitt'den ayrılışına bakılmaksızın, 2015 yılında Jolie ile yaptığı anlaşmayı yerine getirdi. Yine de çıkış, 'Brangelina' nın etrafındaki histerinin tek başına yaptıkları her harekete dikkat çekmek için yeterli olduğunu savundu ve 'Ama şimdi, sadece Angelina.' Çevrimiçi yayını sorguladı, 'Brad Pitt olmadan, yıldız gücü boşanmadan önce yaptığı hareketlerin aynısını sürdürmeye yetecek mi?'

Elbette aktris, Pitt ile 2005'te bağlantı kurmadan çok önce başarılıydı. Jolie Oscar'ını kazandı. Kız, Kesildi Ve bazı ünlülerin daha fazla 'yıldız gücüne' sahip oldukları düşünülse de, tabiri caizse, yüksek profilli bir ilişkiye girdiklerinde, sitenin Jolie'nin hala neden olmayacağını destekleyecek kesin bir nedeni yoktu. Pitt'den boşandıktan sonra Hollywood'da çalışabilir. Makalenin yayınlanmasından bu yana geçen 12 ayda yaşanan gelişmeler, “kimsenin” onunla çalışmak istemeyeceği teorisinin temelsiz olduğunu kanıtladı.

Jolie’nin Zararlı 2 bir yönetmen attı geçen Ekim ve üretimin önümüzdeki aylarda başlaması bekleniyor. Ve sadece günler önce ortaya çıktı Sam Rockwell, Jolie ile birlikte çalışacak Tek ve Tek Ivan , kendisi için bir karakteri hem üretiyor hem de seslendiriyor. Açıkçası, Hollywood'un 'Angelina’nın solo markasına olan ilgisini kaybedeceği' fikrinin hiçbir değeri yoktu. Tam o sırada söylediğimiz gibi, Jolie başlı başına bir A-listerdir ve Pitt ile olan statüsünden bağımsız olarak öyle kalır, ancak CDL daha önce onun 'D-list' için 'kader' olduğunu tahmin etmesine rağmen ayrılık. Dedikoducu Polis siteye sorunlu hikayeleri için büyük bir F verir. Jolie, Hollywood'u bırakmaya zorlanıyor .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.