Doktorlar uyarmıyor Angelina Jolie aktrisin kilosuna saldıran yanlış bir tabloid raporuna rağmen 'yemek ya da ölmek'. Gibi Dedikoducu Polis sayısız kez vurguladı, Jolie herhangi bir sağlık sorunu yaşamıyor. Bu son saçmalıkla rekoru doğrudan kırabiliriz.

Göre KB , Zararlı yıldız, bu ayın başlarında Kolombiya'ya yaptığı insani yardım gezisinden eve döndüğünde bir çöküşün eşiğindeydi. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Baygın, başı dönüyor ve nefesi kesilmişti ve dedikodulara göre personel onu neredeyse açlıktan öldüğünden şüphelenerek hastaneye gizlice soktu.'Sözde kaynak ayrıca Jolie'nin 'bitkin ve yetersiz beslendiğini', ancak bir sınava götürülmekten mutlu olmadığını 've yardımcılarına sonuçları söylemeyi reddettiğini' iddia ediyor. Şüpheli ihbarcı şunları ekliyor: 'Tek bildikleri, biraz daha fazla yemeye başladığı, ancak eski alışkanlıklarına geri dönmeden önce sadece kısa bir süre için.'

Görünüşte sahte olan içeriden biri, aktrisin 'tam bir yemek yemeden haftalar geçirebileceğini' söyleyerek 'hayatındaki tüm stres yüzünden açlık grevinde gibi' göründüğünü söylüyor. Sözde 'kaynak', doktorların Jolie'ye 'kemik hastalığı ve hatta böyle devam ederse organ yetmezliği tehlikesi altında' olduğunu söylediklerini, ancak dinlemediğini iddia ediyor. Bu noktada kimse ona ne yapacağını söyleyemez. Derisini ve kemiklerini büyük boy giysilerle örter ve herkesin endişesini halının altına süpürür. '

Magazin hikayesi, oyuncu için var olmayan sağlık sorunları yaratmaya yönelik bir başka girişimdir. Dedikoducu Polis Kolombiya'dan döndükten sonra hastaneye kaldırılmadığını söyleyen Jolie’nin kampındaki bir kişiyle check-in yaptı ve yakın çevresinden hiç kimse onun iyiliği için endişelenmedi. Ayrıca hiçbir doktorun oyuncuyu 'yemek ya da ölmek' konusunda uyarmadığından da emin oluyoruz.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis seslendi KB benzer iddia için Jolie yemek yemediği için kemik hastalığı riski taşıyordu . Öncül o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil. Geçen ay, güvenilmez çıkış, hakkında sahte bir hikaye uydurdu Jolie’nin çocukları, yemek yemesini sağlamak için bir müdahale sahneliyor .

Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış haber yapmak için yayını çağırdı Jolie, boşanma stresi yüzünden uyumuyor ya da yemek yemiyordu. Brad Pitt'den ve altı çocuğa bakmakta. Ayrıca, yayın organının şu iddiayı içeren makalesini de çürütdük: Jolie bilerek 'kendini aç bırakıyordu' Pitt'in bölünmüşlüğünde bir 'kötü adam' gibi görünmesini sağlamak için. Derginin, oyuncunun fiziksel durumu hakkındaki sayısız raporu temelsizdir. Gerçekte, Jolie altı çocuk yetiştirirken arka arkaya filmler üzerinde çalışıyor ve kendini insani yardım çabalarına adamaya devam ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.