Yapar Angelina Jolie buluşmak istemek Colin Farrell ? Bu haftanın ünlü dergilerinden birinde onun için 'özlem duyduğu' iddia edildi. Dedikoducu Polis ancak, kısmen ikisi hakkında çok eski ve yanlış bir söylentiye dayanan bu raporu düzeltebilir. İskender co-stars.

TAMAM MI! Yazısının başından itibaren yanlış anlıyor, 'Angelina Jolie için, eski sevgilisi Colin Farrell kaçan kişi olabilir.' Ancak hikayesinin ikinci cümlesiyle, tabloid, “2004 dönemi dramasını çekerken ikisinin kısa bir kaçış yaşadıkları söylentileri vardı. İskender . ' Öyleyse, önce çıkış İrlandalı aktörün Jolie'nin 'eski sevgilisi' olduğunu ilan ediyor, ama sonra iddia edilen ilişkilerinin sadece 'söylentiye' çıktığını söylüyor?Bu tutarsızlığı uzlaştırmadan, bulvar gazetesi, sözde bir 'arkadaş' dan alıntı yaparak, 'Colin'e karşı her zaman bir şeyi vardır' dedi. Yanlış bilgilendirilmiş veya muhtemelen üretilmiş ihbarcı, iki yıldız arasında hiçbir zaman yürümeyeceğini açıklıyor çünkü 'bütün gece parti yapmak istiyordu ve Maddox'u yeni evlat edinmişti.' Derginin 'yeni evlat edinme' yi nasıl tanımladığından tam olarak emin değiliz, ancak gerçekte Oscar ödüllü aktris en büyük çocuğunu çekimlerden iki yıl önce karşılamıştı. İskender Farrell ile.

Çıkış, Jolie’nin sözde 'arkadaşı' ndan alıntı yaparak Brad Pitt ile velayet mücadelesinin sona erdiğini, 'yeni birini bulma' konusunda heyecanlandığını söyleyerek sonuçlandırıyor. Derginin sözde kaynağı 'Sonunda yeni bir başlangıca hazır' diye ekliyor. Magazin masalıyla ilgili ufak bir sorun var: Bunların tümü, yarım on yıldan fazla bir süre önce yapılmış sahte bir iddiaya dayanıyor.

ist miranda lambert wirklich schwanger

2013'te, filmin çekilmesinden tam dokuz yıl sonra İskender , Perez Hilton, yanlış bir şekilde korunan tamamen birdenbire bir makale yayınladı Jolie, Farrell ile takılmıştı ve onunla birlikte olmak istiyordu, ancak Pitt'e yerleşti. on yıl birlikte geçirdiği, evlendiği ve altı çocuğu paylaştığı. Dedikoducu Polis bu gerçek olmayan hikayeyi altı yıldan daha uzun bir süre önce düzeltti. Ve bu rapora çok benzer şekilde, mevcut raporda Jolie'yi yıllar sonra Farrell'e bağlamak için hiçbir kanıt ya da neden yok.

İlginç bir şekilde, eğer TAMAM MI! Oscar ödüllü aktris için gerçekten kaynakları vardı. Jolie ve dört çocuğuyla birlikte Pazartesi galasına gitti. Dumbo , aslında Farrell'ı canlandırıyor. (Jolie ve Farrell'in filmin açılışında birlikte resmedilmedikleri belirtilmelidir.) Tersine, Dedikoducu Polis Jolie'nin içinden kusursuz bir kişiye ulaştı ve biz sadece tabloid'in son makalesinin 'doğru olmadığından' emin olduk.

kat von d and oliver

Elbette, o dergi Jolie hakkında çok yanıldı. Sadece bir ay önce, Dedikoducu Polis saçma bir şekilde rapor edildiğinde yayını bozdu Pitt ve Jolie, velayetle ilgili bir görüşmenin ardından boşanmalarını iptal ediyorlardı. ve muhtemelen tekrar bir araya gelmek. Ve şimdi de Farrell'la çıkmak istediğinde ısrar ediyor mu?

Aynı çıkış, geçen Mart ayında gülünç bir şekilde ısrar etti: Jolie yeni bir kocayla evlenmek ve bir bebek evlat edinmek üzereydi. onunla Afrika'dan. Açıkçası, adı bilinmeyen gizemli adamla asla evlenmedi ya da başka bir çocuğu evlat edinmedi. Jolie'nin Farrell için 'tutuklanması' hakkındaki yeni iddia da benzer şekilde doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.