Vardır Angelina Jolie başka bir çocuğu evlat edinme amacıyla dünyanın dört bir yanındaki yetimhaneleri ziyaret ediyor muydunuz? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan sahte hikaye. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre TAMAM MI! Jolie, en büyük oğlu 18 yaşındaki Maddox Güney Kore'de üniversiteye gittiği için şimdi yedinci bir çocuğu evlat edinmeyi düşünüyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Angelina bunu yıllar önce yapardı, ancak Brad [Pitt] altı kardeşinin yeterli olduğunu hissetti.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, boşanma anlaşması sonuçlandıktan sonra oyuncunun topu yuvarlamaya hazır olduğunu söylüyor.Şüpheli habercisi, Jolie'nin Suriye ve Haiti gibi birçok ülkede, Etiyopya'da ve Afrika'nın diğer bölgelerinde 'ön araştırmalar' yaptığını söyleyerek devam ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Dünyanın dört bir yanındaki daha fazla yetimhaneyi ziyaret etme planlarını hala güçlendiriyor' diye ekliyor. Çocuklarıyla ve özellikle insani yardım çabalarıyla başardıklarıyla çok gurur duyuyor ve başka bir çocuğa da aynı fırsatı vermek istiyor.

Dedikoducu Polis aktrisin kampındaki bir kişiyle kontrol edildi, bize magazin dergisinin makalesinin doğru olmadığını söyledi. Zararlı star'ın yedinci bir çocuğu evlat edinme planı yok ve çeşitli yetimhaneleri araştırmıyor. Bu yinelenen hikayenin sayısız varyasyonunu ortaya çıkardık - çoğu zaten TAMAM MI!

2018 yılında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Jolie, Suriye'den küçük bir çocuğu evlat ediniyordu. . Bu olmadı. Bundan kısa bir süre önce priz dedi ki Jolie, sözde 'yeni kocası' ile bir bebeği evlat edinecekti. Tabii ki, oyuncunun 2016'da Pitt'ten ayrılışının ardından 'yeni bir kocası' veya hatta yeni bir ortağı bile yok. Hayali kocasıyla bir çocuğu da evlat edinmedi.

Geçen ay kadar yakın zamanda, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! Kardeş yayını, Küre hakkında bir hikaye uydurmak için Jolie yedinci bir bebeği evlat ediniyor Pitt'den boşanması kesinleştiğinde. Aslında geçen yıl, tüm bir makalenin tamamını ayırdık. Jolie'nin tekrar evlat edinmesi hakkında yanlış tabloid söylentileri . Bu sonuncusu listeye eklenebilir.

Olarak Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği özel temsilcisi Jolie muhtaç çocuklara yardım etmek için çok şey yapar. Aktrisin çocuk mültecileri ziyaret ettiği biliniyor ve yerlerinden edilmiş çocukların ev bulmalarına yardımcı olacak nedenleri savundu. Bu, başka bir çocuğu kendi evine getirmeyi planladığı anlamına gelmez. Ayrıca Jolie'nin evlat edinmeye layık gördüğü bir çocuğu bulmak için farklı yetimhaneleri araştırdığını ileri sürmek oldukça aşağılayıcıdır. Tüm öncül uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.