Dır-dir Angelina Jolie bir Oscar kazanmak için her şeyi yapıp tüm dikkatleri üzerine çekebilsin Brad Pitt ? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Pitt, geçen ay filmdeki destekleyici rolünden dolayı Akademi Ödülü kazandı. Bir Zamanlar Hollywood'da ve göre Sıcaklık , görüşmediği karısı onun gök gürültüsünü çalmayı umuyor. Sözde bir kaynak dergiye, 'Politikaya odaklanmak için film endüstrisini bırakacağı söylentilerine rağmen, Angelina kendi Hollywood geri dönüşünü planlıyor' dedi. Hemen not edilmelidir, iki yıldan fazla zaman geçti Dedikoducu Polis hakkındaki söylentileri çürüttü Jolie, Hollywood'u siyaset için terk ediyor . Bu 'söylentiler' sadece magazin sayfalarında yer aldı.Yine de, sözde ihbarcı sözlerine şöyle devam ediyor: 'Kuşkusuz, Brad'in sahip olduğu başarıya verdiği yanıt Bir Zamanlar Hollywood'da unutulmaz konuşmaları ve uzman PR stratejisiyle birlikte. ' Şüpheli içeriden ekliyor: 'Şu anda Universal için büyük bir franchise'da görünmek ve gelecek yıl için bir Oscar kampanyası planlamak için görüşmeler yapıyor. Başarısından sonra kendini ateşlenmiş hissediyor Görünmez Adam #MeToo öyküsü için yeniden çerçevelenen remake ve aklında kendi yeniden yapımı var. '

Gazetecinin onu 'içeriden' bilgi olarak satmasına rağmen, bu 'kaynağın' neyi ortaya çıkardığı konusunda içgörülü hiçbir şey yok. Geçen ay yaygın olarak bildirildi Jolie hala almaya çalışıyor Frankenstein'ın gelini yerden yeniden yapmak . Film yıllardır geliştiriliyor. Çeşitlilik geçen ay, projenin başarısının ardından projenin gerçekleşmeye daha yakın olabileceğini bile kaydetti. Görünmez Adam .

Görünüşte sahte olan kaynak devam ediyor: 'Aynı zamanda dramanın arkasındaki stüdyoyu da zorluyor Beni Ölü Dileyenler onu bir Oscar aracına dönüştürmek ve ona aday gösterilmesi için bir kampanya başlatmak. ' Bu filmin Ekim ayına kadar gösterime girmesi planlanmadığından, herhangi bir Oscar kampanyası başlatmak için biraz erken. Jolie'nin 20 yıl önce film için Oscar kazandığını da belirtmeliyiz. Kız, Kesildi .

Dedikoducu Polis Jolie'ye yakın bir kaynağı kontrol etti, o da magazin dergisinin makalesinin saçma olduğunu söyledi. Oyuncu, her film yıldızında olduğu gibi kendini başarılı bir kariyere adamıştır. Onun sadece yabancılaştığı kocasıyla rekabet etmek için çok çalıştığı fikri hiç de doğru değil. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis zaten bu temanın birçok varyasyonunu çürüttü.

Ekim ayında National Enquirer hakkında benzer bir hikaye yayınlamak için Jolie, Pitt’in başarısını kıskanıyor ve dikkatleri ondan çalmaya çalışıyor . Ocak ayında, aynı dergi haksız yere Jolie, Pitt’in ödül sezonu başarısını 'öfkelendiriyordu' . Sadece bu hafta Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı yanlış bildirmek için Jolie, Pitt'i 'yok etmeye' çalışıyordu çünkü Oscar'ları kabul konuşmasında çocuklarına teşekkür etmesi onu çok çileden çıkardı. Pitt’in kariyeri ve son Oscar galibiyetinin, kendi Akademi Ödülünü almak için bir intikam kampanyası başlatmayan, görüşmediği karısıyla hiçbir ilgisi yoktur.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie Hollywood'u Politika İçin Bırakıyor mu?' Gossip Cop, 13 Şubat 2018.

  • Donnelly, Matt. 'Hollywood Hâlâ Universal’in‘ Bride of Frankenstein’ına (ÖZEL) Yüzük Takmaya Çalışıyor. ' Çeşitlilik, 11 Şubat 2020.

    Chris Evans Freundin Juni 2015
  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Brad Pitt’in Film Başarısını Kıskanıyor, Spotlight'ı Çalmaya mı Çalışıyor?' Gossip Cop, 6 Ekim 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Hollywood'da Brad Pitt'i Kutlayan Angelina Jolie' Fuming 'mi?' Dedikoducu Polis, 17 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Tam Velayet Talep Edip Arkadaşıyla Çıkarak Brad Pitt'i' Yok Etmeye 'mi Çalışıyor?' Dedikoducu Polis, 11 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.