Dır-dir Angelina Jolie üzülmeye çalışmak Brad Pitt çeşitli galalarda çocuklarını kırmızı halıda göstererek Zararlı: Kötülüğün Metresi ? Magazin dergilerinden birindeki saçma iddia bu. Dedikoducu Polis sıfır gerçek olduğunu onaylayabilir.

Jolie, Los Angeles, Londra, Japonya ve Roma'da gösterimlerle yeni Disney devam filmini tanıtmak için dünyayı dolaşıyor. Aktrisin altı çocuğu, şu anda Güney Kore'de üniversiteye gitmesine rağmen Japon galasına katılan en büyük oğlu Maddox da dahil olmak üzere bu etkinliklerin çoğunda ona eşlik etti. Saçma bir makaleye göre Sıcaklık Jolie, çocuklarını sadece Pitt'in derisinin altına girmek için kırmızı halıya getiriyor.Wann hat sich Kevin Hart scheiden lassen?

Sözde bir kaynak çıkışa 'Ange bu film turunu dünyaya ne kadar harika bir anne olduğunu ve çocukların onunla birlikte olduklarında ne kadar mutlu olduklarını göstermenin bir yolu olarak kullanıyor' dedi. Sanki Brad'e kanıtlayacak ve ondan kurtulacak bir anlamı varmış gibi. Bu sefer gerçekten denize düştü. '

Magazin dergisinin makalesi çok saçma. Jolie'nin çocuklarıyla zaman geçirmesi ya da onları film galalarına götürmesi kesinlikle olağandışı bir şey değil. Hatta onları Mart'ınki de dahil olmak üzere dahil olmadığı filmlerin galalarına götürdüğü biliniyor. Dumbo remake. Oyuncunun çocuklarıyla sadece tanıtım için ya da eski sevgilisiyle öğütecek bir baltası olduğu için takıldığı fikri doğru değil.

Esasen şu oluyor: Jolie çocuklarıyla birlikte dünyayı dolaşıyor, onlarla kaliteli zaman geçiriyor ve onları film galalarına götürüyor - ve Sıcaklık durumu Pitt'in de dahil olduğu bir dramaya dönüştürmeye çalışıyor. Ayrıca oyuncunun imajı uğruna sadece iyi bir anne olduğu iması da var. Özellikle paparazzilerin sürekli olarak Jolie'yi Los Angeles'ta çocuklarıyla birlikte yakaladıkları düşünüldüğünde, tüm anlatı sahte. Onları süpermarkete götürürken gösteri yapmıyor.

O esnada, Sıcaklık exes hakkında doğru raporlama için çok güvenilmez bir kaynak olduğunu zaten kanıtladı. Nisan içinde, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi çağırdı Pitt, Jolie'nin başka bir çocuğu evlat edinmesine kızmıştı . Tabii ki, oyuncu başka bir çocuğu asla evlat edinmedi ve asla böyle bir niyeti olmadı.

Bundan kısa bir süre önce, dergi hakkında bir hikaye uydurdu Jolie, TV röportajı yaparak Pitt'ten intikam almak için plan yapıyor Onun ebeveynlik becerilerine hakaret ettiği. Gibi hiçbir röportaj hiç yayınlanmadı Dedikoducu Polis olmayacağını söyledi. Bu en son sahte makale, aktrisin, Zararlı devamı, ancak temelsiz.

hatte Dolly Parton einen Schlaganfall?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.