Angelina Jolie almaya çalışmadı Brad Pitt yardımıyla geri dön selena Gomez , bugün tam olarak bir yıl önceki bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis sahte iddiayı o zamanlar bozmuştu ve 365 gün sonra tüm önermenin yanlış olduğu daha da açıktı. Pitt ile yeniden bir araya gelmek istemekten çok uzak olan Jolie, ondan boşanmasıyla ilerliyor.

11 Kasım 2017'de HollywoodLife Jolie'nin Gomez’in moda stilini kopyalamaya çalıştığını sürdüren sahte bir hikaye uydurdu, hepsi de Pitt'i geri kazanma çabasıyla. Tamamen saçma raporunu, Pitt ve Gomez'in 21 ay önce 2016 Altın Küre'de flört ettiklerine dair yanlış bir inanca dayandırdı. HollywoodLies lakaplı web sitesine göre Jolie, hem Pitt'e 'Selena kadar sevimli olduğunu' göstermek ve görüşmediği kocasına 'neyin eksik olduğunu' hatırlatmak için Gomez'in 'giymeyi sevdiği' kıyafetlere 'benzer' giysiler giymeye başladı.ist Savannah Guthrie heute verlassen

HollywoodLies, 'Selena ve Angelina aslında aynı elbiseye sahipler' diye iddia ederken, aslında sahip değiller. Jolie kısa siyah bir süveter elbisesiyle resmedildi uzun kollu olan Gomez uzun gri bir kazak giyiyordu kolsuzdu. Açıkça, Oscar ödüllü ve genç oyuncu aynı elbiseye sahip değildi ve Jolie, Pitt'i geri çekmek için Gomez’in 'stilini' kullandı .

Tabii ki, temelde yatan iddia şu şekilde: Pitt ve Gomez Altın Küre'de 'flört ediyor' ve Jolie'yi kızdırıyor saçmaydı, bu yüzden Jolie için hiçbir zaman gerçek bir endişe yoktu ve şarkıcının tarzını kopyalamak için bir neden hissetmedi. Daha da önemlisi, Eylül 2016'da boşanma davası açtığından beri Jolie'nin Pitt ile tekrar bir araya gelme arzusu hiç olmadı. Eğer bir şey varsa Dedikoducu Polis yakın zamanda rapor edildi, Jolie ve Pitt, velayet davalarını mahkemeden çıkarmaya çalışıyorlar. ve ayrı ayrı devam edebilmeleri için boşanmalarını hızla tamamlarlar.

Hat Maschinengewehr Kelly eine Tochter?

Dedikoducu Polis 12 ay önce, Jolie'nin Pitt ile yeniden bir araya gelmesine yardımcı olmak için Gomez'den 'stil ilhamı' istemediğinin doğru olmadığını ve bu güne kadar yanlış olduğunu belirtti. Tuhaf bir şekilde, meşru kuruluşlar boşanmalarının zaman zaman nasıl acı bir hal aldığını defalarca bildirmiş olsalar da, HollywoodLies son zamanlarda bile Jolie, Pitt'den ayrılmasından pişmanlık duyuyor . Ağustos ayında yapılan bir mahkemeye göre, çoğu kez itibarını yitiren blog, nasıl olduğunu görmezden geliyor gibi görünüyor. Jolie, Pitt'den boşanmasının yıl sonuna kadar tamamlanmasını istiyor . Hatta Jolie'nin kendi temsilcisi, aktrisin 'evliliğe son verme' arayışında olduğunu ve böylece o ve Pitt'in hayatlarının bir sonraki aşamasına geçebileceklerini belirtmek için kayıtlara geçti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.