Yaptı Angelina Jolie eski kocasının gizli kayıtlarına sahip olmak Brad Pitt eski çiftin devam eden velayet savaşında silah olarak kullanmayı planladığını biliyor muydunuz? Bir tabloid, Tuz aktris, Pitt'in 'sarhoş veya çocuklara bağırdığı' görüntüleri almış olabilir. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdık ve kendi sonucumuza vardık.Angelina Jolie’nin Brad Pitt İçin İntikamı 'Gizli Kasetleri' İçeriyor mu?

Yaşam tarzı Angelina Jolie'nin neden 'uzattığı' iddiasıyla ilgili ilginç bir teori yayınladı Brad Pitt'den boşanması . Tabloid, Pitt'in Alman model Nicole Poturalski'yi davet ettikten sonra aktrisin 'her zamankinden daha fazla intikam' istediğini öne sürdü. aynı Fransız malikanesi o ve Jolie'nin düğümü altı yıl önce bağladıkları yer.Angelina Jolie ve Brad Pitt The Tourist

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)Kaynaklar, çıkış noktasına Jolie'nin küçücük bir şekilde 'aşağılandığını' ve şimdi boşanma yolunda 'bir kez ve sonsuza kadar' yolunu bulmak için 'tüm durakları geri çektiğini' ve onun altında hiçbir yöntem olmadığını söyledi. Sözde bir 'içeriden' gazeteye verdiği demeçte, 'Duruşmaların uzatılması sadece başlangıç' dedi ve ekledi:

Angie'de Brad'in gizli kasetleri var ve onları halka açacak kadar kızgın.

Bantlar Pitt için 'Yıkıcı' Olabilir

'Tehlikeli Malzeme' etiketli bir alt bölümde, satış noktası ve oldukça şüpheli kaynağı, gizemli 'kasetler' üzerinde açıklandı. Gizli kayıtların, güvenlik görüntüleri ve 'muhtemelen Angie’nin kendi cep telefonu kayıtlarından' oluştuğu iddia ediliyordu ve bunların tümü, Pitt dört yıl önce içkiyi bırakmadan önce çekildi. Kaynak, gizli kasetlerin 'iyi kalpli bir aile babası' olarak 'Brad’in imajına zarar verebileceğini' iddia etti.Brad’in arkadaşları, Angie'nin onu sarhoş ya da çocuklara bağırarak yakaladığından korkarlar. Arkasını kollasa iyi olur.

Brad Pitt, Akademi Ödülleri

(Joe Seer / Shutterstock.com)

Dedikoducu Polisin Çekimi

İroniktir Dedikoducu Polis gazetenin Brad Pitt'in dört yıl önce içki içmeyi bıraktığını söyleyecek kadar düşünceli olduğunu, bu da şu soruyu akla getiriyor: Angelina Jolie, sözde lanet olası kasetleri ifşa etmeden önce neden dört yıl boyunca Pitt'le olan yasal savaşını uzattı? Tabloids yıllarca spekülasyon yaptı o tek parti veya boşanmada başka biri üstünlük sağlamak için 'gizli bantları' serbest bırakın yasal işlemlerde, ancak bu tür kasetler hiçbir zaman velayet savaşının bir parçası olarak gerçekleşmedi.

Jolie uzun zamandır boyandı boşanmadaki kötü adam Bu yüzden bu tabloid'in bu çürütülmemiş anlatıyı sürdürmeyi seçmesi şaşırtıcı değil. Jolie genellikle haksız yere hedef alınır medya tarafından, özellikle bu karanlık çıkıştan. Dedikoducu Polis zaten debunked Yaşam ve Tarz bunu rapor et Jolie, Pitt’in Jennifer Aniston ile ilişkisini yok etmeye çalışıyordu. . En başta 'yok etmek' ile bir ilişki yoktu. Dedikodu paçavrası ayrıca şunu da iddia etti: Jolie, Pitt’in hayatını mahvetmek üzereydi. Çocuklarının velayetini inkar ederek ve arkadaşıyla çıkarak. Bu raporun da yanlış olduğu ortaya çıktı ve bu, bu prizde çok oluyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Zorla 'The Talk' Çıkışından Sonra Sharon Osbourne'a Karşı 'İntikam' Planlıyor

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis Romance Brewing?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.