Angelina Jolie gördükten sonra sağlık krizi yaşamıyor Brad Pitt ve Jennifer aniston sözde bir romantizmi yeniden alevlendiriyor. Sahte yeni bir tabloid hikayesinin dayanağı budur. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

'Frail Ange’nin Şok Edici Çöküşü!' başlığını okur KB 'Nin en son kapak hikayesi. Dergiye göre Jolie, görüşmediği kocasının ilk karısıyla tekrar bir araya gelmesi fikrini eritiyor. Sözde bir 'casus' çıkışına 'Angelina çökmeden zar zor ayağa kalkabilir' diyor. O her zaman sersemlemiş. Yardımcıları, yere düşme ihtimaline karşı kendi başına bir yere yürümesine nadiren izin veriyor. 'İddia edilen bahşişçi ekliyor: 'Angie'nin ne yediğine ya da yemediğine bakılırsa bu hiç de şaşırtıcı değil. Her zamanki ana dolgusu olan kafein yanında ağzına günde iki üzüm zorla sokabilirseniz şanslısınız. Ve nedenini bilmek bir dahi gerektirmiyor. '

Çıkış, Jolie ve Pitt’in en büyük iki kızı Shiloh ve Zahara’nın ayrı ameliyatlar geçirdiği yönündeki son haberlerden yararlanıyor. Sözde kaynak, Pitt'in Aniston'ı kızlarını ziyaret etmek için hastaneye getirdiğini ve Jolie'nin onlarla 'yüz yüze' gelince 'kenarı aştığını' iddia ediyor. 'Angie öfkeyle tükendi ve o andan itibaren pek bir şey olmadı.'

Magazin dergisinin makalesi, Pitt ve Aniston'ın tekrar bir araya geldiği şeklindeki yanlış fikre dayanıyor, ama durum böyle değil. Her iki yıldızın ayrı sözcüsü güvence verdi Dedikoducu Polis sayısız kez tekrar çift olmadıklarını söylediler. Gibi saygın satış noktaları İnsanlar dergi benzer şekilde doğruladı Pitt ve Aniston romantik bir şekilde uzlaşmadı .

Jolie hayali bir senaryo yüzünden sağlık krizi yaşamıyor. Dedikoducu Polis aktrisin kampındaki bir kişiye ulaştı ve bize her şeyin saçmalık olduğunu garanti etti. Ayrıca, ne zaman Pitt, geçen ay BAFTA'ları Zahara'nın yanında olmak için atladı ameliyattan sonra iyileştiği için kesinlikle Aniston ona katılmamıştı.

Magazin dergisinin hikayesi orijinal değil. Ocak ayında, Dedikoducu Polis bozuldu Küre haksız yere iddia etmek için Jolie, Pitt ve Aniston'ın yeniden buluşması nedeniyle 'yemek yemeyi reddediyordu' . Gelince KB , çıkış geçen ay yanlış bir şekilde bildirdi ki Jolie 'inadına' bir bebek evlat ediniyordu çünkü Pitt, Aniston'dan bir çocuk bekliyordu. . Bu makalenin tek bir yönü bile doğru değildi ve bu son hikaye her iki taraftaki bebeklerden de bahsetmiyor.

Ayrıca Ocak ayında Dedikoducu Polis yayına bir hikaye uydurması için seslendi Jolie, Pitt ve Aniston'ın yeniden buluşmasının ardından 'intikam estetik ameliyatı' oluyor . Bu devam eden destan temelsizdir.

Kaynaklar

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston'ın Sözcüsü

  • Matthew Hiltzik, Brad Pitt'in Sözcüsü

  • Fernandez, Alexia. Kaynak, 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston' Birbirleri İçin Mutluluktan Başka Bir Şey İstemiyor 'diyor. People, 22 Ocak 2020.

  • Nathan, Sara. 'Brad Pitt, BAFTA'ların ameliyattan sonra kızıyla birlikte olmasını özledi.' The New York Post, 9 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Brad Pitt, Jennifer Aniston Reunion'dan Sonra' Yemeyi Red mi Ediyor '?' Dedikoducu Polis, 12 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Brad Pitt ve Jennifer Aniston Bebek Sahibi Olduğu İçin' İntikam Dışı 'Çocuğu Evlat Ediniyor mu?' Gossip Cop, 11 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Brad Pitt ve Jennifer Aniston Reunion'dan Sonra 'İntikam Estetiği' Aldı mı?' Dedikoducu Polis, 19 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.