Angelina Jolie kaymış Chris Hemsworth Comic-Con'daki telefon numarası karısını çileden çıkarıyor Elsa Pataky ? Dedikoducu Polis Bu tabloid söylentisine baktı. Tamamen sahte.

Bu haftanın başlığı Star 'Angie ve Chris: Bu Söylentilerin Ardındaki Gerçek' yazıyor. Ne söylentileri? Dergi, oyuncunun Thor İkisi, San Diego Comic-Con'daki Marvel Stüdyoları panelinde birlikte göründükten sonra numarasının yıldızı. Bu 'söylenti' sadece, Pataky'nin 'kıskanç bir öfke' ye dönüştüğünü ve kocasının Jolie ile 'sıfır temasta bulunmasını' talep ettiğini iddia eden tabloid sayfalarında bulunabilir.Wer ist Jaden Smith Freundin

Sözde bir kaynağa göre, Jolie 'Comic-Con'da Chris ile birlikte olmanın her saniyesini sevdi ve umutsuzca onunla ekrandaki bir çift olarak ateşli bir proje üzerinde çalışmak istiyor.' Elbette, bir Jolie tabloid parçası, eski kocası Brad Pitt'e gereksiz bir gönderme yapılmadan tamamlanmayacaktır. Piyasanın 'içeriden' biri, Jolie 'Chris'i Brad'in bu daha genç, daha seksi ve daha heyecan verici versiyonu olarak görüyor' diyor.

Karısı, Jolie'nin Pitt'i Jennifer Aniston'dan “çalması” gibi “tarihin kendisini tekrar etmesinden korkmasına” rağmen, yayın Hemsworth'u aktrisin ilerlemelerine “bihaber” olarak adlandırmaya devam ediyor. Tahmin edene göre Pataky, Hemsworth'un artık yalnızca memleketi Avustralya'da çekilen filmlere odaklanmasını istiyor, ancak 'Angelina gözünü bir adama diktiğinde, öldürmeye gidiyor.'

Bunların hiçbiri uzaktan doğru değil, Jolie’nin kampındaki bir kişi bizi temin ediyor. Ve rağmen Hemsworth yaklaşan filmi çekecek Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Avustralyada , bunu eve yakın olmak ve çocuklarıyla vakit geçirmek için yapıyor, karısı bunu talep ettiği için değil ve kesinlikle Jolie'nin peşinden gitmesinin bir sonucu olarak değil. Daha geçen hafta Pataky inanılmaz sevgi dolu bir doğum günü dileği yayınladı kocası için Instagram'da Hemsworth bir 'pelerin' resmi ile takip etti karısı onun için dikti. Gerçekten sadece kapitone bir battaniyeydi, ama oyuncu bunun tüm doğum günü hediyelerinin 'favorisi' olduğunu söyledi. Bu kıskançlıkla boğuşan bir ilişki değil.

Belirtilmelidir, Star Haziran ayında iddia etti Jolie, Keanu Reeves'e çıkma teklif etti Bir tarihte. Dedikoducu Polis o raporu ilk yayınlandığında bozuldu ve ikisi bugüne kadar bağlantısız kaldı. Nisan ayında, magazin dergisi hakkında bir hikaye ortaya çıktı. Jolie bugüne kadar zengin işadamlarını 'avlıyor' . Şubat ayında dergi, Jolie, Sean Penn ile çıkıyordu. Açıkça görülüyor ki, güvenilmez çıkış, aktrisin bir hevesle aşk hayatıyla ilgili yeni açılarla ortaya çıkıyor.

Dedikoducu Polis ayrıca belirtmeli, KB Nisan ayında çok benzer bir hikaye yayınladı. Pataky, Hemsworth’ü kıskanıyor Yenilmezler ortak yıldız Brie Larson . Dedikodu medyasının Jolie'yi keyfi olarak ünlü erkeklerle ilişkilendirme alışkanlığı vardır ve Hemsworth’ün karısının rol arkadaşlarını kıskandığını iddia eder. Bu son makale hem sahte anlatıları birleştiriyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Jennifer Aniston schwanger zu Brad