Var gibi görünüyor devam eden destanda yeni dram ol nın-nin Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin boşanma. Bir satış noktasına göre, eski kocasına karşı Pitt’in en değerli eşyalarını ucuza satıyor. İşte neler olduğu.Brad Pitt’in Resmi Hurda Olarak Satıldı

'Angie’den Brad'e Fırçalama: En Sevdiği Resmi Bırakıyor' diyor National Enquirer . Dergiye göre, 'en sevdiği tabloyu fıstık karşılığında satarak' 'gözaltı savaşında bıçağı büküyor'. Başlangıçta Winston Churchill tarafından Başkan Franklin Roosevelt için yapılan resim, “3.4 milyon dolar değerindedir” ve 2011'de çift tarafından satın alınmıştır.Warum hat State Farm Jake von Weiß auf Schwarz geändert?

İçeriden bir kaynak, 'Angie, Brad onu gerektiği gibi desteklemediği için varlıklarını satmak zorunda olduğunu iddia ediyor' diyor. 'Ancak, vergileri ve açık artırma ücretlerini ödediğinde, tahsil edeceği miktarın nispeten küçük olacağını bilmeli. O Görünüşe göre bu iğrenç bir hareket onun adına - Brad o tabloyu sevdiğinden beri! '

The Enquirer mali gerginliğin devam ettiğinin bir başka kanıtı olarak ikilinin nasıl “milyonlarca avukat harcadığına” dair önceki raporlarına geri dönüyor. 'Angie, Brad ile ölümüne dövüşecek ve hayatını mahvettiği için onu suçluyor , ”Diye ekliyor ayrı bir içeriden. 'Bu sanat eserini satmak onu üzüyorsa, çok daha iyi!'Angelina Jolie Açık Artırma Yapıyor

Bir multi-milyon spite eylemi kulağa ne kadar eğlenceli gelse de gerçekte pek bir anlam ifade etmiyor. Mart ayında 2 milyon ila 3,4 milyon dolar arasında bir tahmini fiyatla satışa çıkacak, bu yüzden Jolie onu gerçek değerinden daha düşük bir fiyata satmıyor. CNN'e göre resim aslen Pitt tarafından satın alındı ve hala birlikteyken Jolie'ye hediye edildi, bu yüzden müzayedede satma hakkına sahip. Muhtemelen açık artırma ücretleri ve vergileri olacaktır, ancak çoğu değerli eşya bu şekilde satılır. Eski kocanın hediye ücreti yok.

Son derece kötü biten bir ilişkiden bir hediye tutma fikri pek hoş değil ve açık artırmadan elde edilen gelirin muhtemelen gelecekteki birçok çekişme noktasından biri olacağını tahmin ediyoruz. Pitt ve Jolie arasında devam eden yasal savaşta .

Bernstein 600 lb Leben vorher und nachher

Jolie'nin hayatının bittiğini düşündüğüne veya geçimini sağlamak için mücadele ettiğine inanmak için de bir neden yok. İle yakın zamanda yapılan bir röportajda İngiliz Vogue , pandemiden herkes kadar hüsrana uğramış görünüyor ama bundan en iyi şekilde yararlanıyor ve tam zamanlı bir anne olmanın tadını çıkarmak .Eski kocasına zarar verebileceği yolları düşünmek yerine, dünyadaki mültecilere yardım etmek için elinden geleni yapmaya çok daha fazla odaklanıyor. Jolie ve çocukları yeni bir eve taşındılar, böylece çocuklar Pitt'e daha yakın olabilsinler, bu yüzden iki yıldız arasında işler pek iyi olmasa da hayatı mahveden bir dram yok.

Angelina Jolie'ye iğrenç demeye ne kadar adanmışsa Enquirer onu kötü adam olarak resmetmenin yollarını bulmaya çalışıyor. Jolie'den her şey talep edildi Pitt’in ilişkilerini sabote etmek -e çocuklarıyla birlikte ülkeden kaçmak . Tabloid, oyuncu hakkında sürekli olarak yanıldı ve bu, yakın zamanda değişecek gibi görünmüyor.