Are Angelina Jolie ve Sean Penn flört mü? Bu haftanın magazin dergilerinden biri, aktrisin intikam almak için aktörle takıldığını iddia ediyor. Brad Pitt sözde devam etmek için Charlize Theron . Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Star Jolie, görüşmediği kocasının Theron'la olan sözde romantizmi konusunda öfkeli, bu yüzden Pitt’in arkadaşı ve Theron’un eski erkek arkadaşı Penn ile çıkarak intikamını alıyor. Dergi, Jolie ve Penn'in kendi eski sevgililerinin “onları alenen aşağıladıklarını” dile getirmek için iletişime geçtiklerini ve sohbetin kısa sürede cilveli bir hal aldığını iddia ediyor.Sözde 'kaynak' bir çıkışa, 'Tüm drama onlar için bir tahrik gibiydi' diyor. 'Angie ve Sean'ın ikisinin de büyük egoları var ve bir üst sıralara yükselmeyi pek hoş karşılamıyorlar. İşler biraz kızıştı ve sonra bildiğiniz bir sonraki şey, birlikte takılıyorlar - ilişkilerini gizlemiyorlar. '

Şüpheli içeriden biri, Jolie ve Penn arasında, Pitt'le olduğu süre boyunca bile her zaman 'yoğun bir kimya' olduğunu iddia ediyor. Görünüşe göre sahte bilgi sahibi, 'Sean'la birlikte çocuklarıyla birlikte halka çıkması kimseyi şaşırtmazdı' diye ekliyor. Sean'ın çocuklarına babalık yaptığını görmek [Pitt] 'i öldürür. Ve Angelina bunu biliyor! '

Magazin dergisinin düzmece hikayesiyle ilgili ilk sorun şu: Pitt ve Theron çıkmıyor . Geçtiğimiz ay boyunca dolaşan romantik söylentilere rağmen, aktörün sözcüsü kayıtta oyuncuyla hiçbir ilişkisi olmadığını ve hiçbir zaman ilişkisinin olmadığını söyledi. Jolie, yabancılaştığı kocasından hayali bir aşk için intikam almak istemez.

Derginin hikayesi yanlış bir önermeye dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Hala bir Jolie sırdaşı ile iletişime geçti ve bize Penn ile çıkmadığını garanti etti. Aktrisin şu anda yalnızca 'çocuklarına odaklandığı ve çalıştığı' söylendi. Bu aydan daha erken, KB hakkında benzer bir hikaye uydurdu Jolie, Pitt ve Theron'dan intikam almak için Penn ile çıkıyor . Öncül o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil.

Gelince Star , yayın Aralık ayında yanlış bir şekilde geri bildirildi Jolie gizlice Jared Leto ile çıkıyordu. . 2017'de, çıkışta yanlış bir şekilde iddia edildi Jolie, Johnny Depp ile bir 'intikam aşkı' içindeydi . Zamanın kanıtladığı gibi, oyuncu hiçbir zaman iki oyuncuyla da ilişki içinde değildi. Güvenilmez tabloid, oyuncuyu yanlış bir şekilde çeşitli erkek yıldızlara bağlama alışkanlığına sahiptir. Penn en son hedeftir, ancak ikili arasında hiçbir ilişki yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.