Are Angelina Jolie ve Scarlett Johansson gerçekten kan davası mı? Gazetelerden biri, iki aktris arasında büyük bir savaşın başladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre National Enquirer , iki yıldız yıllardır anlaşmazlıklar içindeydi ama aralarında “şimdi işler düpedüz değişkenleşiyor”. Sözde bir kaynak, son zamanlarda Jolie'nin ona baskı yaptığında gerilimin başladığını söylüyor Zararlı Devam filmi, 2020 yerine bu yıl yayınlanacak, “onu ilk Oscar'ını kazanan Scarlett ile bilet satışları için doğrudan rekabete sokacak. JoJo Tavşan . 'Hikaye başından beri saçma. JoJo Tavşan 2019'un sonlarında sinemalarda olması bekleniyor, ancak filmin henüz gösterime girme tarihi yok. Aynı hafta sonu açıldığına dair hiçbir gösterge yok Zararlı: Kötülüğün Metresi , 18 Ekim'de piyasaya sürülüyor.

Ek olarak, öyleydi Filmin piyasaya sürülmesini artırmaya karar veren Disney Zararlı devamı Mayıs 2020'den bu yılın Ekim ayına kadar. Stüdyo kararı verdi çünkü film bu çerçevede daha az rekabet yaratacaktı. Jolie yeni tarihi kendisi seçmedi ve özel olarak hedeflemedi JoJo Tavşan Henüz belirli bir yayın tarihi olmayan ve daha farklı bir kitleyi hedefleyen bir 2. Dünya Savaşı hicividir. Zararlı 2 . Magazin mantığına göre Jolie, Hollywood'da sonbaharda yayınlanacak bir projesi olan diğer tüm aktör ve aktrislerle savaş halindedir.

Dergi, buradan sonra Jolie'nin 'birden fazla Marvel filmine kaydolarak Scarlett’in sahasına hak iddia ettiğini' ileri sürüyor. Jolie sadece bir Marvel filmine imza attı. Ebediler ve süper kahraman filmine katılımı hiçbir şekilde Johansson'a bir saldırı değil. Yine de, şüpheli ihbarcı, sözde 'birbirlerinin boğazına vuran ve birbirlerini dinleyecek olanlarla pislik içinde konuşan' iki aktris arasında 'bir ton kötü kan' olduğunu savunuyor.

Magazin raporunun temelsiz ve mantıksız olmasına rağmen, Dedikoducu Polis Yine de her iki oyuncuya yakın kaynaklarla görüştük ve aralarında hiçbir zaman bir kan davası olmadığından eminiz. Dedikodu medyası Jolie'yi akranlarıyla karşılaştırmaktan hoşlanıyor gibi görünüyor. Daha önce aradık Enquirer Yanlış iddia ettiği için kardeşinin satış noktası RadarOnline Jolie, Penelope Cruz ile çekişiyordu. . Dedikoducu Polis derginin diğer kardeş yayınına da baskın yaptı, TAMAM MI! , bunu yanlış bildirmek için Jolie, sette Michelle Pfeiffer ile çekişiyordu. of Zararlı devamı. Aktrisin Johansson'la hesaplaşması da aynı derecede yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

John Travolta und Olivia Newton John Date