Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Angelina Jolie engellemek için planlanmış Jennifer aniston ve Brad Pitt Romantizmi. Dedikoducu Polis O zamanki saçma hikayeyi bozdu. Şimdi, haklı olup olmadığımızı görmek için hikayeye bir göz atıyoruz.

Angelina Jolie’nin ‘Bennifer’e Karşı İntikam Planı

Geçen şubat, Yaşam tarzı devam eden Jennifer Aniston-Brad Pitt, Angelina Jolie'nin gideceğini iddia ederek romantizmi yeniden canlandırdı. eski eşlerin ilişkisini sabote etmek . Bir kaynak, Jolie'nin 'Brad ve Jen'in aşk hikayesindeki kötü adam olarak resmedilmekten bıktığını ve karşılık vereceğinden hiç şüphe olmadığını' açıkladı.Birinci Saldırı: Brad Pitt’in Finansmanı

Tabloid daha sonra Orijinal Olmadan aktrisin Pitt ve Aniston'a yönelik saldırı 'planı'. Dergiye göre, Jolie önce eski kocasının banka hesabının peşine düşecekti. Çıkış, bunun Jolie ve Aniston'ın boşanmalarının finansal ayrıntılarını araştırdığı sırada olacağını iddia etti. 'Ona geri dönebilmek için fazladan milyonlar isteyebilir. Boşanma açısından tüm kartları elinde tutuyor, bu yüzden kızgın olması Brad için iyi değil. İçeriden biri, Angie ya istediğini elde edecek ya da hayatını perişan edecek ”dedi.

Attack Two: Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in Evlilik Sırrı Açığa Çıktı

Daha sonra yayın, Jolie'nin Aniston ve Pitt’in sözde buluşmasını mahvetmeye çalışacağını ileri sürdü. Çıkış, Jolie'nin Pitt’in Aniston ile olan evliliğinin aktörün sızdırılmasını istemeyeceği sırlarını bildiğini iddia ediyordu. Şüpheli kaynak, 'Angie'ye Jen ile olan sorunları hakkında güvendi,' diyor. Şimdi bu savunmasız yürekten kalbe konuşmalar onu rahatsız etmek için geri gelebilir. Herkes Brad'i Angie’nin düğmelerine basmayı bırakması konusunda uyarıyor. Jen bile ”diye ekledi kaynak.

Bunların hiçbiri olmadı

Dedikoducu Polis magazin dergilerinin, Brad Pitt’in Jennifer Aniston ile olan evliliğini mahveden kişi olarak Angelina Jolie’yi sık sık tasvir ettiğini kanıtlayabilir. Şimdi bile, Jolie ve Pitt devam ederken boşanma / velayet savaşında onunla savaşmak , söylentiler Jolie'yi iddia etmeye devam ediyor düşüşten sorumlu olmak ilişkilerinin. Ancak, aktrisin Pitt ve Aniston’un varolmayan buluşmasını yok etmek için planladığı fikir sahteydi. Aniston ve Pitt tekrar bir araya gelmediler, bu yüzden Jolie'nin mahvedeceği hiçbir şey yoktu, zaten yapacaktı.

Bu tek değildi Yaşam tarzı Aniston ve Pitt'in tekrar bir araya geldiklerini iddia etti. Geçen yıl dergi Pitt ve Aniston'ı öne sürmüştü. 1 milyon dolarlık bir törenle evleniyorlardı Napa Vadisi'nde. Çıkış ayrıca ünlü eski çiftin birlikte hareket etmek . 2019'da, yayın Aniston ve Pitt'in birlikte bir bebek evlat edinmek. Dedikoducu Polis bu saçma hikayeleri düzeltti. Aniston ve Pitt iyi bir dostluk sürdürdüler 15 yıl önce boşanmalarının ardından ama bu, aralarında daha fazla bir şeyin olacağı anlamına gelmez.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Dustin Diamond, Kanser Teşhisi Öncesi Çevrimiçi Trol Korkuları Nedeniyle Doktor Ziyaretini Erteledi

Rapor: 'Zavallı' Prens Harry, Meghan Markle ile 'Kabus' Evliliğine Düştü

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Rapor: 'Ağır' Heather Locklear’ın Kilo Alımının Sorumlusu Ayıklık, Nişanlıyla Yaşanan Gerginlik

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.