İddia eden yeni bir rapor Angelina Jolie ile 'tekrar bir araya gelmeyi düşünüyor' Brad Pitt onun peşinden GQ görüşme tamamen yanlıştır ve Dedikoducu Polis bu sahte haberi ifşa edebilir.

Wo war Hoda Kotb?

Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, Pitt yeni bir GQ Tarzı Kapak hikayesi boşandıktan sonra esrar içmeyi bıraktı ve şu anda bir terapistle görüşüyor. Oyuncu ayrıca geçmişte içki içmeyle ilgili bir sorun yaşadığını itiraf etti, ancak altı aydır ayık olduğunu ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürdüğünü açıkladı. HollywoodLife eski çift hakkında düzenli olarak sahte raporlar yayınlayan, şimdi Jolie’nin görüşmediği kocasının röportajına verdiği 'özel' tepkiyi bildiğini iddia ediyor.Site, sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, Jolie'nin Pitt'in 'bazı sağlıksız alışkanlıklarını geride bırakmasından' 'mutlu' olduğunu ve şimdi hayatını tersine çevirdiğini, 'Onunla tekrar bir araya gelme düşüncesi aklından geçti. ' Pitt’in röportajının 'yıllar önce aşık olduğu Brad'i hatırlattığını' ve şimdi de 'onların geleceği için her şey mümkün' olduğunu iddia ediyor.

Tabii Jolie, altı çocuğu için eski sevgilisinin temiz kaldığı ve kendini geliştirmeye çalıştığı için büyük olasılıkla memnun. Ancak sorun şu ki, oyuncuya yakın hiç kimse bu haberleri HollywoodLife'a dökmedi. Dedikoducu Polis Jolie'ye yakın güvenilir bir kaynak, yakın çevresinin webloid ile temas halinde olmadığı konusunda defalarca güvence aldı. Aktris, güvenilir bir sırdaşına Pitt’in yalnızca Çarşamba günü raflara çıkan röportajı hakkındaki fikrini söylemiş olsaydı, o kişi ayrıntılarla hemen HollywoodLife'a koşmazdı.

HollywoodLies, sürekli olarak eski eşlerin sahte 'kaynaklardan' gelen yanlış bilgilere atıfta bulunarak uzlaşabileceği konusunda ısrar etti. Çarşamba günü, Dedikoducu Polis bir site hakkında sahte bir hikaye yayınladığı için Pitt ve Jolie arasındaki yeniden birleşme . Salı günü siteyi, Jolie, Pitt'i 'özlüyor' . Aynı günün ilerleyen saatlerinde, Dedikoducu Polis webloid'in iddiasını çürüttü Jolie, Pitt ile flört etmekten 'korkuyor' diğer kadın. Tüm bu doğru olmayan raporlar, iddia edilen, ancak görünüşte var olmayan içerideki kişilerden alınan 'özel' alıntılara dayanıyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.