Are Angelina Jolie Çocukları onu başka bir çocuğu evlat edinmeye teşvik mi ediyor? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin hikayesi bu. Dedikoducu Polis senaryoyu inceledik ve bunun doğru olmadığını öğrendik.

Göre Küre Jolie, 18 yaşındaki en büyük çocuğu Maddox evden ayrılıp Güney Kore'de üniversiteye gittiği için yedinci bir çocuğu evlat edinmeye can atıyor. Şüpheli bir ihbarcı 'Ailesini genişletmeye kararlı' diyor ve aktrisin diğer çocukları tarafından evlat edinmeye ikna edildiğini ekliyor - Pax, 15, Zahara, 14, Shiloh, 13 ve 11 yaşındaki ikizler Knox ve Vivienne.ist bill und Hillary Clinton immer noch verheiratet

Görünüşte sahte kaynak, 'Hepsi bunun için' diye ekliyor. 'Pax ve Zahara, Angie'nin daha fakir bir ülkeden evlat edinmek istemesinden heyecan duyuyor. Shiloh hepsi bunun için çünkü zaten çok heyecanlı olan Viv ve Knox'un ablası olmayı seviyor. ' Oradan, sözde içeriden Jolie 'Suriye gibi aşina olduğu yoksul bir bölgeden veya Orta Doğu veya Afrika'nın başka bir yerinden bir çocuk seçmeyi tercih ediyor' diyor. Plan, en geç yıl sonuna kadar kucağında bir bebek sahibi olmak. '

Prizin raporu kesinlikle doğru değil. Aslında Jolie, magazin dergilerinin fantezi dünyasında o kadar çok bebeği evlat edindi ki, şimdiye kadar evinde yaklaşık 100 çocuğu olmalıydı. Bir haftadan daha kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis bozuldu Küre Benzer şekilde bildirdiği için kardeş satış noktası RadarOnline Maddox üniversiteye gittiği için Jolie başka bir çocuğu evlat ediniyordu. . Daha önce de belirttiğimiz gibi, aktrisin hala evinde iki çocuk-öncesi olmak üzere beş çocuğu olduğu düşünüldüğünde, önermenin pek bir anlamı yoktur.

Nisan içinde, Dedikoducu Polis seslendi Sıcaklık hakkında bir hikaye uydurmak için Brad Pitt, Jolie’nin başka bir çocuğu evlat edinme planlarına kızıyor . Oyuncu var olmayan bir senaryoya kızmamıştı. Bir yıldan daha kısa bir süre önce, TAMAM MI! yanlış rapor etti Jolie, Suriyeli küçük bir çocuğu evlat ediniyordu. . Dedikoducu Polis bu anlatının o kadar çok varyasyonunu düzeltti ki, tüm bir makaleyi bile Jolie'nin başka bir bebeği evlat edinmesi hakkında yanlış söylentiler .

Bu hikayeyi kaç kez düzelttiğimize rağmen, Dedikoducu Polis bir kez daha Jolie’nin kampındaki bir kişiyi kontrol etti ve bize bunun gerçek olmadığını garanti etti. Oyuncunun çocuklarının onu evlat edinmeye teşvik etmesini içeren bu son bakış açısı daha saçma.

Aslında, Jolie bir röportaj verdi Merhaba! dergi geçen hafta ve çocukları büyüdükçe anneliğin tadını daha da fazla çıkarmaktan bahsetti. Oyuncu, “Onlar gençken kendinizi bir genç olarak hatırlamaya başlıyorsunuz. Kendimi yeniden keşfettiğim bu eğlenceli andayım. ' Jolie'nin bir bebek için 'ağrıyor' olduğu, magazin dergisinin dediği gibi, sadece doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.