Dır-dir Angelina Jolie kendini toplumdan izole etmek? Bir tabloid, Bay ve Bayan Smith yıldız, devam eden boşanmasıyla başa çıkmak için içe doğru çekildi. Brad Pitt , bu süreçte destek sistemini yok ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Angie’nin Yalnız Hayatı'

Göre Star , 'Bir zamanlar Hollywood'un en çekici yıldızı olan Angelina Jolie, gitgide daha izole hale geldi.' Pitt'ten ayrıldıktan dört yıl sonra, ' giderek daha zayıf görünen Angelina neredeyse bir münzevi oldu. ' İçeriden biri, bir balonun içinde 'hemen hemen yalnız olduğunu' söyledi. onun altı çocuğu .Pitt'ten ayrılma Jolie'yi yaptı tekrar flört etmeye güvenmekte suskun . İçeriden biri, 'Kalbine yeniden güvenmesi için gerçek bir inanç sıçraması gerekecek,' dedi. Onun 'destek sistemi' sayıca azaldı, yakın ailesi ve avukatlarına kadar indi. Boşanma, 'zamanının çoğunu alıyor.'

Wer war in der Gruppe neue Kinder auf dem Block

Çıkmak ya da arkadaşlarla olmak yerine, Jolie tüm zamanını çocuklarıyla geçiriyor. Magazin haberine göre 'Muhtemelen Angelina'nın sandığı kadar denetime ihtiyaçları yoktur'. İçeriden biri ekliyor 'o Bir anneyi herkesin karşılayabileceği kadar korumak . ' Makale, 'Bu kendi kendine empoze edilen balonda yaşamak için temelde kendini kesiyor ... bu biraz üzücü' diyerek sona eriyor.

Hepimiz Kabarcıklıyız

Jolie’nin hayatının gerçekliği, COVID-19 sırasında milyonlarca diğerine çok benziyor. Evde bir balonun içinde kalmak, insanların bu benzeri görülmemiş zamanları atlatmak için yaptıkları şeydir. Hackerlar yıldız gerçekten de çocuklarıyla birlikte evde yaşıyor, ama bu tabloid'in inanacağınız kadar kasvetli değil.

İle bir röportajda İngiliz Vogue Jolie geçen yıl dedi kolay olmadı : “Geçtiğimiz birkaç yıl oldukça zordu. Ailemizi iyileştirmeye odaklanıyorum. ' Yine de bu odaklanma karşılığını veriyor, çünkü bu kez çocuklarıyla birlikte olduğu için mutlu görünüyordu ve “Doğum günleri devam ediyor ve bence birçok insan için bu hepimizi birlikte çok insani hissettirdi. Bunda güzel bir şey var. '

Jennifer Aniston hat ein Baby

Ayrıca BM Mülteci Ajansı için özel bir elçi olarak devam eden çalışmalarından bahsetti. Ebediler ve Don McCullin hakkında bir biyografi yönetme planı. Çocuklarıyla birlikte evde olduğu doğru, ama hala çok meşgul ve gözü geleceğe bakıyor.

Diğer Yanıltıcı Jolie Hikayeleri

Star Jolie hakkındaki hikayelerde sürekli olarak yanlış olmuştur. 2019 yılında zengin bir iş adamıyla çıkmak ama tamamen ailesine odaklanmış durumda. Dedikoducu Polis ayrıca istediği iddiasını da bozdu tarih Keanu Reeves , çünkü o bekar değil ve başka işlerle meşgul.

COVID-19 kilitlenmesi başladığında bu tabloid, Jolie’nin çocuklarının bunu yapması gerektiğini iddia eden korkunç bir kapak haberi yayınladı. Brad Pitt’in evine kaçış . Jolie’nin evinin 'akıl hastanesi' olduğunu söyleyen uydurma hikaye, belki Star Jolie hakkındaki hikayeler için tam olarak iyi bir kaynak değil. Jolie'nin çocuklarıyla bir balon içinde yaşadığını söylemek doğru olsa da, Jolie hala mutlu ve profesyonel olarak talep görüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire, Erkek Arkadaşı Rex Linn Tarafından Fazla Plastik Cerrahi İçin Aranıyor mu?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Rapor: 'Zavallı' Prens Harry, Meghan Markle ile 'Kabus' Evliliğine Düştü

Wie viele Geschwister sind in der Wayans-Familie?

Tila Tequila 2021: Eski Gerçek Yıldızına Ne Oldu?

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.