Dır-dir Angelina Jolie İle sözde 'cilveli arkadaşlığı' Ethan Hawke oyuncunun karısını üzmek mi? Çevrimiçi magazin dergilerinden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.Jolie ve Hawke 2004 gerilim filminde birlikte başrol oynadılar. Hayat Almak ve göre Radar Çevrimiçi , o zamandan beri çok yakın bir ilişki sürdürdüler. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, siteye, iki kişinin filmdeki 'en açık aşk sahnelerinden birini anımsattığını' söyleyerek, 'Birlikte bu kadar ateşli bir şey üzerinde çalıştığınızda, bir bağ oluşturur' ekliyor.Prizin şüpheli kaynağı, Jolie ve Hawke'nin son zamanlarda çok fazla 'metin ticareti' yaptığını ve aktrisin 'telefonunda ismini gördüğünde kelebeklerin kapıldığını' söyleyerek devam ediyor. Hikaye ilerledikçe Hawke’nin 10 yıllık karısı Ryan arkadaşlıktan memnun değildir. Şüpheli habercisi, “Her fırsatta seksiliği için Angelina'yı övüyor” diyor. 'Saygılı ama Angelina'nın ne kadar bomba olduğuna tam olarak kör değil.' Görünüşte sahte olan içeriden şu sonuca varıyor: 'Ange, evlilik sınırlarına saygı duymakla tanınmıyor.'

Fakat Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştüler, kayıtla ilgili yorum yapma yetkisi olmayan ancak yine de blogun makalesinde gerçek olmadığı konusunda bize güvence verdi. Arka planda bize eski yardımcı yıldızların sadece 'cilveli bir arkadaşlığa' sahip olmadığı söylendi. Aslında, Hawke söyledi Bugün Amerika 2015 yılında Jolie ile birlikte çalıştığımdan beri çok fazla iletişim halinde olmadıklarını, ancak eklediklerini, 'Arada sırada bir Noel kartı alıyorum.'RadarOnline'ın, oyuncuyu eski meslektaşlarına romantik bir şekilde bağlama alışkanlığı olduğunu belirtmekte fayda var. Daha geçen ay Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için siteyi bozdu Jolie, Garrett Hedlund ile kaçıyordu. , 2014 savaş dramasında kimi yönetti Kırılmamış . Bu arada, blogun kardeş yayını, Star , geçen yıl yanlış bildirilen Jolie, Johnny Depp ile çıkıyordu. , 2010 gerilim filmindeki başrol oyuncusu Turist .

2016 yılında Brad Pitt'ten ayrılmasının ardından dedikodu medyası, Jolie'yi Tom Cruise, Sean Penn, Jared Leto, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston ve hatta Jennifer Aniston'ın yabancılaştığı kocası Justin Theroux gibi erkek yıldızlarla sahte aşklara soktu. Birkaç isim. Oyuncu, bu ünlü adamlardan hiçbiriyle hiç çıkmadı ve Hawke'a yakından yaklaştığı önerisi de aynı derecede yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.