Yapar Angelina Jolie Çocuklarının velayetini gerçekten sevgiden mi istiyor yoksa öfkeyle çocuklarını uzak tutmak mı istiyor? Brad Pitt ve yeni kız arkadaşı, Jennifer aniston ? Zaten bununla neredeyse aynı hikayeleri çektik, ancak bu bir tabloid'in kuyuya geri dönmesini engellemedi. Dedikoducu Polis daha yakından bakacak.

'Sen Aniston Al, Çocukları Alacağım'

Göre National Enquirer , Pitt tekrar Aniston'la çıkıyor ve Jolie bundan memnun değil. Belirsiz bir şekilde adlandırılan 'kaynaklar' magazin gazetesine şöyle diyor: 'Angie, Brad ve Jen'in bunu sırf onu çıldırtmak için yaptıklarını umuyor ve öfkeleniyor!' Jolie, eski karı koca 'Hollywood'da dolaşıyor' diye üzgün. boşanmanın sonuçlandırılması .Tabloid olarak 'somurtkan dudaklı film cadısı' hakaretle onu arar , iddiaya göre avukatlarına 'daha azını kabul etmeyeceğini söyledi tam velayet en küçük beş çocuğunun 'bu Aniston olayının ardından. Sözde içeriden biri 'Brad hayal kırıklığının da ötesinde,' diyor ama 'Angie’nin yüzüne ilk eski karısıyla yakın ilişkisini kurma şansına sahip olduğu için çok heyecanlanmış olmalı!'

Bu, biriyle çıkmak için oldukça kötü bir neden, ancak Aniston'ın 'kocasını ondan çaldığı' için 'Angelina'ya tutkuyla nefret ettiği' için şaşkın olduğu anlaşılıyor. Bir hile skandalında tango yapmak iki kişi alır, öyleyse Aniston'ın onu terk eden eski kocasını affetmesi okuyucunun hayal gücüne kalmıştır.

Brad Pitt ve Jennifer Aniston Çıkmıyor

En az haftada bir kez Dedikoducu Polis Pitt'in Jolie ya da Aniston'la geri dönmesiyle ilgili böyle hikayeler yazıyor. Jolie ve Aniston gibi o dakikada bekar. Bu hikaye doğru değil ve sadece Jolie'yi kötülemek ve Pitt'i iyileştirmek için yapıldı. Yoksa neden ona cadı diyor ve sadece intikam almak için çocuklarını istediğini ima etsin?

Haziran ayında, aynı tabloid bunu bildirdi Aniston bir makyaj yapıyordu Pitt'i kıskandırmak için, ama bu makaleye göre, Haziran'dan daha uzun süredir çıkıyorlar. Aynı ay, tabloid onun yakalandığını söyledi Gerard Butler ile flört etmek . Aniston’ın aşk hayatının durumu her sorunu değiştiriyor gibi görünüyor.

Bu tabloid, Jolie-Pitt klanını boşanmada çatışmaya neden olmak için ilk kez kullanmıyor. Şubat ayında Enquirer Jolie'nin kasıtlı olduğunu söylediği için zamanlama çakışmaları yaratmak Pitt'i çocuklarından uzak tutmanın bir yolu olarak. Jolie ve Pitt'in birlikte çalıştığı yönündeki tuhaf iddia vardı. çocuklara hayvanat bahçesi satın al . Şu an itibariyle, Pitt ve Jolie'nin her ikisi de küçük çocukların velayetine sahipler, ancak ikisi de diğerinin ziyaret etmesini engelliyor ve birlikte hayvanat bahçesi satın alıyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.